Seyhan

Ana Sayfa Gündem Vali Demirtaş, İlahiyat Fakültesi'nde iftara katıldı

Vali Demirtaş, İlahiyat Fakültesi'nde iftara katıldı

Vali Mahmut Demirtaş ve eşi Beyhan Demirtaş, Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi tarafından verilen iftar yemeğine katıldı.

Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2019 Salı 10:46
Vali Demirtaş, İlahiyat Fakültesi'nde iftara katıldı

Çukurova Üniversitesi Öğrenci Yemekhanesinde düzenlenen iftar yemeği programına Vali Mahmut Demirtaş ve eşi Beyhan Demirtaş’ın yanı sıra; Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tümay, Vali Yardımcısı Mustafa Aydın, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Gazi Demir, Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Osman Ateş, İl Müftüsü Hasan Çınar ile kamu kurum ve kuruluş temsilcileri katıldı.

Vali Demirtaş iftar programında yaptığı konuşmada; üniversitelerin beşeri sermayeyi işleyen, bilimin üretildiği müstesna kurumlar olduğunu belirterek üniversitelerin ülkenin vizyon hedeflerinin hayata geçirilmesinde lokomotif görevini üstlendiğini ifade etti.

Bilgi temelli, yenilikçi çalışmalara ağırlık verilmesinin, milletin refahına ve menfaatine hizmet edilmesinin de çok önemli olduğunu dile getiren Vali Demirtaş, programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şirin: ‘’Çiftler eğlenerek evlenmek istiyor’’

Şirin: ‘’Çiftler eğlenerek evlenmek istiyor’’

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık