Antik SPA'nın işletmecileri hizmette iddialı

Adana’da Tedavi uzmanı Hanife Yıldırım ve ortağı Cansu Toker’in açtığı ve bir süre önce hizmet vermeye başlayan Antik SPA’da bay ve bayanlara Türk Hamamı ve saunanın yan ısıra tedavi amaçlı medikal masajlar da yapılıyor.

Antik SPA'nın işletmecileri hizmette iddialı

Gazipaşa Bulvarı Toros Caddesi üzerinde açılan Antik SPA’nın işletmecileri Hanife Yıldırım ve Cansu Toker, Fizyoterapistler eşliğinde müşterilerine hizmet verdiklerini belirterek, “ Antik SPA iki ayrı hayatın hayali idi. Ortak noktada buluşup burayı açtık. Oluşumunda bilgi tecrübe ve verilecek hizmetlere inanıldı. Alternatif Tıp alanında yükselme 16 yıllık birikimle birleştirerek insanlara faydalı olmayı ilk amaç olarak edindik” dediler.


TERMAL BALIK İLE TEDAVİ ÜCRETSİZ

Günümüzde insanların kaliteli hizmet alabilecekleri güzel bir mekân oluşturmaya çalıştıklarını belirten Hanife Yıldırım ve Cansu Toker, Adana’da bulunmayan ve insanların sağlık alanında faydalanabileceği birçok projelerinin bu tesiste hayat bulacağını söylediler.

Yıldırım-Toker, “Tesisimiz belirli saatlerde bayanlara ve erkeklere hizmet verecektir. Hizmetlerimiz arsında Kas, vücutlardaki ödemler, kireçlenme, bel fıtığı, dolaşım bozukluğu hastalıklarda 15 çeşit tedavi masajları yapılmaktadır. Bay bay uzman masörlerimiz müşterilerimize bu uygulamaları kontrollü bir şekilde yapmaktadır. Eski Osmanlı hamamı ve saunamız ve gelen müşterilerimize sedef ve birçok değişik cilt rahatsızlıklarında kullanılan Termal Balık uygulaması da ücretsiz olarak hizmet vermektedir.” diye konuştular.

Hanife Yıldırım ve Cansu Toker, hizmetlerinden bayanların 09.00- 15.00 arası, erkeklerin ise 16.00- 23.00 saatleri arasında faydalanacaklarının da altını çizerek, Antik SPA’ nın profesyonel ekibi ile gelin hamamları damat kınaları ve sağlık alanında alternatif hizmet anlayışı ile kendini özel hissedenlerin özel mekanı olacağını ifade ettiler.


15 Aralık 2013 Pazar 17:42

http://www.adananinsesi.com//haber/antik-spanin-isletmecileri-hizmette-iddiali-1109.html