Bilal Uludağ ‘Sarıçam Gönüllüleri’ ile bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sarıçam ilçe Belediye Başkan adayı Av.Bilal Uludağ, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

Bilal Uludağ ‘Sarıçam Gönüllüleri’ ile bir araya geldi

 

MHP Sarıçam Başkan adayı Uludağ son olarak, ‘Sarıçam Gönüllüleri’ adı verilen ve aralarında çeşitli parti mensuplarının yanı sıra MHP Sarıçam Meclis üyesi Bayram Sayar, Av.Yusuf Özer, değişik meslek grupları ile üniversitelilerden oluşan  yaklaşık 80 kişilik grupla bir araya geldi.

Yemekli toplantıda ,‘Sarıçam Gönüllüleri’ proje ve seçim stratejisi çalışması belirlenirken 30 Mart da yapılacak seçimlerde MHP Sarıçam Adayı Bilal Uludağ'ın 'ı destekleme kararı alındı.

ULUDAĞ GÖNÜLLÜLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Toplantıda Uludağ’ı destek sözü veren DSP eski Sarıçam Belediye Başkan adayı Celal Güven geçmişte yaşadığı tecrübelerini aktararak seçimde nasıl yüksek oy alınması gerektiğini anlattı. Gece’de gönüllüler görüşlerini dile getirerek çalışma planı anlattı.

Yaklaşık 3 saat süren toplantı sonunda teşekkür konuşması yapan MHP Sarıçam Adayı Bilal Uludağ, hedeflerinin seçime kadar el birliğiyle çok sıkı çalışarak zafere ulaşmak  olduğunu söyledi.

 19 Aralık 2013 Perşembe 10:22

http://www.adananinsesi.com//haber/bilal-uludag-saricam-gonulluleri-ile-bir-araya-geldi-1170.html