Bülent Ersoy ve Asena Adana'ya geliyor

Türk Sanat Müziği’nin sevilen ismi Bülent Ersoy, Adana’da hayranları ile buluşacak. 24 Ocak’taki özel gecede sahne alacak olan ‘Diva’, sevilen parçalarını bu kez Adanalı hayranları için seslendirecek. Gecede aynı zamanda da ünlü oryantal Asena da bir gösteri yapacak.

Bülent Ersoy ve Asena Adana'ya geliyor

Bilge Ajans ile Karaca Ajans tarafından ortaklaşa organize edilecek olan geceye, Sular VIP ev sahipliği yapacak. Türk Sanat Müziği’nin duayeni Bülent Ersoy ile birlikte oryantal şovları ile birlikte Türkiye’nin beğenisini kazanan Asena’yı buluşturacak olan dev gecede aynı zamanda da ‘Urfa Sıra Geceleri’ni anımsatan çiğ köfte de yoğrulup, konuklara ikram edilecek. Diva, sevilen parçalarını bu kez Adanalı hayranları için seslendirmeye hazırlanırken, organizasyonla ilgili çalışmalar da büyük bir titizlikle sürdürülüyor.

 

TÜRKİYE’NİN STARLARI GELECEK

Büyük buluşma ile ilgili olarak Sular VIP’te düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan İşletme Sahibi Enver Dalkıran, Adana’da ‘balo salonu’ konseptinde farklılık yaratmak istediklerini belirterek, büyük hedefleri olduğunun altını çizdi. “Türkiye’nin starlarını Adanalılarla buluşturmak istiyoruz” diyen Dalkıran, “Bunu yaparken de asla kalite politikamızdan ödün vermeyeceğiz. Daha önce burası, ‘Dergah Restaurant’tı. Bu mekanın, Türkiye’nin en büyük sanatçılarını ağırladığını hepimiz biliyoruz. Bu geleğeni sürdüreceğiz” dedi.

 

TÜRKİYE’YE AÇILAN KAPI OLALIM

Çukurova’nın bereketli toprakları üzerine kurulu olan Adana’nın, birçok ünlü sanatçıyı da yetiştirdiğini kaydeden Bilge Ajans ortaklarından Bilge Canbaz, “Neden Adana, sanatın ve sanatçının Türkiye’ye açılan kapısı olmasın?” sorusunu gündeme taşıdı. Canbaz, bu noktada da ilk adımları attıklarını, Türkiye’ye mal olan ve halkın sevgisini kazanan isimleri de Adanalılarla buluşturacaklarının altını çizerek, kent sakinlerine; “Türkiye’nin starları ile buluşmaya hazır olun” mesajını verdi.

 

‘YILDIZLAR GEÇİDİ’ NAM SALACAK

Ajansın bir diğer ortağı Serap Tatlı da, Sular VIP’te daha önce Yıldız Tilbe gibi önemli bir sanatçıyı ağırladıklarını hatırlatarak, 24 Ocak’ta da ‘Diva’ olarak ün salan Bülent Ersoy’u ağırlamanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Tatlı, açıklamasını da şöyle sürdürdü; “Sular VIP’te ‘Yıldızlar Geçidi’ adı altında her ay, ünlü sanatçıların katılımı ile ses getirecek konserler serisini başlatacağız. Yıldız Tilbe ile başlayıp, Bülent Ersoy ile devam eden bu seri de birbirinden ünlü sanatçılar Adana’ya gelecek.”

 

BÜLENT ERSOY VE ASENA BULUŞMASI

Karaca Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karaca da, Adanalıların sevip benimsediği, aileleri ile birlikte huzur ve güvenle gidebildiği Sular VIP’te, ‘aile gazinoları’nın nostaljik havasını yeniden yaşatacaklarını söyledi. ‘Yıldızlar Geçidi’ kapsamında Türk Sanat Müziği’nin sevilen ismi Bülent Ersoy’u Adanalılarla buluşturmanın heyecanı içinde olduklarını kaydeden Karaca, “Böylesine önemli bir gecede sahne alacak olan Diva’ya, ünlü oryantalist Asena da eşlik edecek. İkili, Adanalılara muhteşem bir gece yaşatacak” dedi.23 Aralık 2013 Pazartesi 15:24

http://www.adananinsesi.com//haber/bulent-ersoy-ve-asena-adanaya-geliyor-1241.html