AK Parti Adayı Abdullah Torun: "Anlayışımız, önce insan"

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaretinde, AESOB Başkanı Kazım Barışık ve oda başkanları ile bir araya geldi. Barışık ile esnaf odaları başkanlarının talep ve beklentilerini dile getirdiği ziyarette, hizmet anlayışına ilişkin mesajlar veren Abdullah Torun, toplumun her kesiminin sorununu çözme gayretinde olacaklarını vurguladı.

AK Parti Adayı Abdullah Torun:

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul sonucunda Adana Taksici, Kamyoncu, Kamyonetçi, Nakliyeci ve Nakliyat Komisyoncusu Esnaf Odası Başkanlığı’na yeniden seçilen AESOB Başkanı Kazım Barışık’a tebrik ziyaretinde bulundu.

Hizmetlerimizle, İnsanlarımızın Yüzünü Daima Güldürme Gayreti İçinde Olacağız

Çeşitli oda başkanlarının da hazır bulunduğu ziyarette AESOB Başkanı Kazım Barışık ve oda başkanlarının sıkıntılarını, talep ve beklentilerini dinleyen Abdullah Torun, Ahi Evran Kültürünü yaşatan tüm esnaf ve sanatkarların, toplumun bel kemiği olduğunu söyledi. Esnaf ve sanatkarların, istihdam yaratan, vergisini ödeyen, ekonomide katma değer oluşturan, toplumsal barışa katkı sağlayan çok önemli bir topluluk olduğuna dikkat çeken Torun, “İnşallah, bizim yönetimimizdeki Büyükşehir Belediyesi, toplumun tüm kesimleriyle birlikte esnaf ve sanatkarlarımız da çok daha mutlu bir kesim olacak. İnsanımızın yüzünü güldüremezsek, ne yaparsak yapalım, kendimizi başarısız sayarız. Bizim belediyecilik anlayışımızın odağında ‘önce insan’ olacak. Modern belediyecilik hizmetlerimizle, insanımızın yüzünü güldürme gayretinde olacağız. Bunun sözünü veriyoruz” dedi.

 

Esnafımızın Sorunlarını,Diyalogla Çözeceğiz

Yerel yönetimlerin, toplumun tüm katmanlarının sorunlarına kulak verip, katılımcı bir anlayışla hiçbir kesimi mağdur etmeden, halkın menfaati için hizmet üretmeleri gerektiğine dikkat çeken Abdullah Torun, “Bu anlayış doğrultusunda, toplumun önemli bir kesimini oluşturan esnaf ve sanatkarlarımızı rahatlatacak tedbirlerin alınması şarttır. Gerçek anlamda Ak belediyecilik ve Ak hizmetlerle tanıştıracağımız Büyükşehir Belediyesi ile yepyeni bir dönemi başlatacağız. 30 Mart seçimlerinden sonra, esnafımızın çok daha mutlu olacağı yeni bir dönemi taahhüt ediyor, sürekli diyalog halinde olacağımız siz değerli oda başkanlarımıza, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kazım Barışık ise konuşmasında, milletvekilliği döneminde Adana için hayli başarılı çalışmalar yaptığını belirttiği Abdullah Torun’un, seçildiği takdirde, Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde de kente kalıcı hizmetler yapacağına olan inancını vurguladı ve başarılar diledi.

 23 Ocak 2014 Perşembe 21:09

http://www.adananinsesi.com//haber/ak-parti-adayi-abdullah-torun-anlayisimiz-once-insan-1672.html