Hocamız görevinin başında

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, son noktayı koydu

Hocamız görevinin başında

- Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Teknik Direktör Uğur Tütüneker'in görevden ayrılacağı yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Murat Sancak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, son günlerde Teknik Direktör Uğur Tütüneker'in görevinden ayrılacağı yönünde haberler çıktığını anımsattı. Sancak, şunları kaydetti:

"Bu haberler gerçeği yansıtmadığı gibi zorlu maçlar öncesi takımımızın ve teknik heyetimizin konsantrasyonunu da etkilemektedir. Bu tarz hayal ürünü haberlere itibar edilmemesini kamuoyundan ve camiamızdan hassasiyetle rica ediyoruz. Adana Demirspor olarak tek amacımız birlik ve beraberlik içinde şampiyonluk hasretine son vermektir. Hocamız görevinin başındadır ve yönetim kurulu olarak kendisine güvenimiz tamdır. Takımımıza zarar vermek isteyenlere lütfen fırsat vermeyelim. Şu bilinsin ki; artık birilerinin istekleri ve yönlendirmesi beyhude çabalardır.’’

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Bu arada, mavi-lacivertliler Akhisarspor maçı hazırlıklarını Teknik Direktör Uğur Tütüneker’in nezaretinde sürdürüyor. Kendi tesislerinde gerçekleşen dünkü antrenman bir saati aşkın sürdü. Antrenmanda futbolcuların hırslı oldukları gözlendi.

HAKEM MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU

TFF Merkez Hakem Komitesi maçı yönetecek hakemi açıkladı. Buna göre maçı Mustafa Öğretmenoğlu yönetecek. Yardımcılıklarını da Emrah Ünal ile Mehmet Şahan Yılmaz yapacak.

 

 

 

 31 Ekim 2019 Perşembe 08:53

http://www.adananinsesi.com//haber/hocamiz-gorevinin-basinda-20473.html