Büyükşehir’den berber ve kuaförlere hijyen malzemesi

Büyükşehir ekipleri 11 Mayıs itibariyle çalışmaya başlayan berber ve kuaförlere hijyen seti dağıtıyor. Büyükşehir ayrıca berber ve kuaförlerde dezenfekte çalışması da başlattı.

Büyükşehir’den berber ve kuaförlere hijyen malzemesi

Koronavirüsle mücadeleyi ilk günden itibaren etkin şekilde sürdüren Adana Büyükşehir Belediyesi, 11 Mayıs Pazartesi 2020 itibariyle randevu sistemiyle çalışmaya başlayan berber ve kuaförlere hijyen malzemesi dağıtıyor.

Tek kullanımlık havlu, maske ve dezenfektan malzemelerinin bulunduğu setin dağıtımını bizzat başlatan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, koronavirüsle mücadelenin son ana kadar titizlikle sürdürülmesi gerektiğini söyledi.

 Adanalıların koronavirüsten korunması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını belirten Başkan Zeydan Karalar, hemen her kesime destek vermeye devam ettiklerini, bir süredir kapalı olan ve büyük zorluklar yaşayan berber ve kuaförlerin, çalışmalarını sağlıklı bir ortamda sürdürebilmeleri için hijyen malzemesi desteğine başladıklarını açıkladı.

 Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleri açık durumda olan berber ve kuaförleri ziyaret ederek hijyen malzemelerini ulaştıracak. Adana Büyükşehir Belediyesi, berber ve kuaförlere yönelik dezenfekte çalışması da başlattı.

 11 Mayıs 2020 Pazartesi 13:51

http://www.adananinsesi.com//haber/buyuksehirden-berber-ve-kuaforlere-hijyen-malzemesi-21042.html