Kadın Hekimler Çay Partisinde Buluştu

Adana Tabip Odasının düzenlediği 3. ‘Geleneksel Kadın Hekimlik Çayı’ bir kez daha çok sayıda kadın hekimin ve hekim çocuklarının bir araya gelmesine neden oldu.

Kadın Hekimler Çay Partisinde Buluştu

Adana Tabip Odası Bahçesinde gerçekleştirilen etkinlikte mesleklerinin yoğun gündemleri ve yorucu temposuna, yine meslektaşlarıyla yapılan sosyal aktivitelerin ivme ve motivasyon kazandırdığını belirten Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan, “Geleneksel hale getirdiğimiz Kadın Hekimlik Çayı ile sadece hekimlikle ilgili problemlerimizi değil, yaşama, çevreye, aileye ve ülke geleceğine dair diğer sorunları da tartışılabilme şansını yakalıyoruz. Kadın hekimlerimiz tarafından yapılan el emeği, göz nuru birbirinden lezzetli pasta ve börekler, bulgur işleri hem tadıldı, hem de kıyasıya yarıştı. Oylama sonucu yarışmadan 3 kadın hekim birinci seçildi. Kadın hekimlerimizin stresten uzak bir gün geçirerek mutlu olmaları oda yöneticileri olarak bizleri de mutlu ediyor. Bu vesile ile yeni üyelerin odaya katılımlarını da gerçekleştirdik. Etkinliğe el işi, göz nuru emeği ile katılan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İlkbaharda tekrar bir araya gelmeye söz veren kadın hekimler bu aktiviteleri ile diğer odaların kadın kollarına da örnek oldular.6 Kasım 2015 Cuma 09:58

http://www.adananinsesi.com//haber/kadin-hekimler-cay-partisinde-bulustu-9577.html