Ana Sayfa Gündem Yeni öğretim yılını değerlendirdiler

Yeni öğretim yılını değerlendirdiler

Adana İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı Durum Değerlendirme Toplantısı Düzenledi.

Giriş Tarihi: 17 Eylül 2015 Perşembe 21:00
Yeni öğretim yılını değerlendirdiler

Akpınar'ın başkanlığında Seyhan Merkez Adana Öğretmenevi Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya, Maarif Müfettişleri Başkanı Ersan Yaşkeçeli,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı hazırlıklarının değerlendirilmesine ilişkin gündem maddelerini değerlendirdi.

Toplantının gündem maddelerini yeni açılacak okulların eğitim ve öğretime hazır hale getirilmesi, Destekleme Kursları, Hayat Boyu Eğitim kapsamında kurslar, yönerge, Norm fazlası öğretmen görevlendirmesi ve ataması, Okullaşma oranlarının artırılması, Y. Personel ihtiyaçları İş-Kur projesi ile Hizmet alımları, ODAK projesinin takibi ve Suriyeli öğrencilerin eğitimi ile ilgili kapsamlı değerlendirmelerde bulundu.

Toplantıda, Maarif Müfettişleri Başkanı Ersan Yaşkeçeli ise yöneticilerimize teftiş, soruşturma ve rehberlik konularında bilgi verdi.

Toplantının son bölümünde, tüm katılımcılar tarafından eğitim faaliyetleri ile ilgili soru cevap şeklinde karşılıklı görüş ve öneriler dile getirildi. Toplantı, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar’ın dilek ve temennileri dinlemesi ve değerlendirmesi ile sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Toplu taşıma araçlarına yakıt desteği

Toplu taşıma araçlarına yakıt desteği

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık