Ana Sayfa Yaşam Yüreğir Belediyesi standı ilgi odağı oldu

Yüreğir Belediyesi standı ilgi odağı oldu

2. Çukurova Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı kapılarını açtı. Kültürevlerinde üretilen eserlerle fuara katılan Yüreğir Belediyesi’nin standı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Giriş Tarihi: 4 Şubat 2022 Cuma 08:33
Yüreğir Belediyesi standı ilgi odağı oldu

2. Çukurova Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı kapılarını açtı. Kültürevlerinde üretilen eserlerle fuara katılan Yüreğir Belediyesi’nin standı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Yüreğir Belediyesi, bu yıl ikincisi düzenlenen Çukurova Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı’na tek belediye olarak katıldı. TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ndeki tanıtım standında kültürevleri bünyesinde bulunan dikiş nakış atölyeleri, el sanatları kursları, giyim üretim teknolojisi kursları ve hazır giyim kursunda üretilen eserleri sergilemeye başlayan Yüreğir Belediyesi’nin standı ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

Yüreğir Belediyesi kültürevlerinin tanıtım faaliyetleri, gençlere ve kadınlara yönelik atölyeler ve trikotaj alanında gerçekleştirdiği workshop ile fuarın ilk gününde ilgi odağı olan Yüreğir Belediyesi standında tekstil tasarım atölyesinde üretilen Osmanlı Saray Kaftanları da sergilendi.

VALİ ELBAN STANDI GEZDİ

Açılış töreninin ardından Yüreğir Belediyesi standını ziyaret eden Adana Valisi Süleyman Elban, el emeği göz nuru ürünleri inceleyerek Başkan Kocaispir ve usta öğreticilerden bilgi aldı. Sergilenen ürünleri ilgiyle inceleyen Vali Elban, kursiyerleri ve usta öğreticileri tebrik etti.

ZİYARETÇİLERİMİZİ BEKLİYORUZ

Tekstil ve Hazır Giyim Fuarı’na katılımlarının önemli olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Belediyemizin 10 kültürevinde yaklaşık 400 kursiyerimizin ürettiği eserlerin ve bu alanlarda yaptığımız çalışmalarımızın tüm ziyaretçilerle buluşması çok önemli. Fuar boyunca standımızda etkinliklerimiz, atölye çalışmalarımız devam edecek. 5 Şubat Cumartesi gününe kadar ilgi uyandıracak etkinlik ve tanıtım faaliyetlerimizle tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ç.Ü’de ‘10. Geleneksel Anestezi Günleri’

Ç.Ü’de ‘10. Geleneksel Anestezi Günleri’

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık