Ana Sayfa Gündem Yüreğir köylerinden MHP adaylarına tam destek

Yüreğir köylerinden MHP adaylarına tam destek

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram Yüreğir’in köylerinde kurban kesilerek karşılandı.

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2013 Pazartesi 14:19
Yüreğir köylerinden MHP adaylarına tam destek

Seçim çalışmalarını mahalle, sokak ve köy, köy gezerek sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel Bayram ile MHP Yüreğir ilçe başkanı Hüseyin Tumlukolcu Yüreğir’e bağlı köyleri ziyaret ettiler.

Bu kapsamda Yüreğir’e bağlı Abdioğlu, Kapılı, Herekli, Kütüklü, Esenler, Yahşiler, Düzce, Çotlu, Ali Hocalı, İsmailiye, Camili Köylerini ziyaret eden;  köylülerin sorunlarını dinleyen MHP’li adaylar  büyük ilgi ve destek gördüler.Her gittikleri köyde  kurban kesilerek karşılanan Sözlü ve Bayram, köy seçmenlerinden tam destek aldı.

Yüreğir’de Yeni sayfa açacağız dedi

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü Yüreğir Belediye başkan adayı Yücel Bayram’ın Geçmişiyle, iş ahlakı ve sporcu yönüyle dürüst bir siyasetçi olduğunun vurgulayarak, “Başta Büyükşehir olmak üzere hem Yürğir’de hem de diğer ilçelerde hemşerilerimizin desteği ve Allah’ın izni ile Milletçi Hareket Partili kadroların işbaşına geleceğine inanıyorum. Bizlere göstermiş olduğunuz bu teveccüh için hepinizden Allah razı olsun” dedi.

‘Biz şehirden uzak olduğumuz için sanırım bizleri unuttular’, ‘köylerimize hizmet yok,’ ‘kendi kaderimize terk edilmiş bir halde yaşamımızı sürdürüyoruz’ diyen köylülere Başkan Sözlü, “biz geldiğimizde hizmetin en kalitelisini ayağınıza getireceğimize söz veriyorum, bu gün buradayız yarın da Belediye Başkanı olarak yine yanınızda olacağız. Bu terk edilmişlik kaderini birlikte ortadan kaldıracağız. Hep birlikteYüreğir’de yeni bir sayfa açacağız.” şeklinde konuştu.

Yüreğir’in mahalleleri gibi, köylerde unutulmuş

Yüreğir’e bağlı güney köyleri ziyaretinde çocuk, kadın, genç ve yaşlılar sohbet ederek sorunlarını dinleyen Yücel Bayram ise  “Ben de Yüreğir’in çocuğu sizlerin bir evladı olarak, yaşadığınız problemleri biliyorum.  Uzun yıllardır Yüreğir sokaklarına bir çivi çakmayanlar, köyleri ve köyde yaşayanları unutmuşlar, çiftçiyi, emekçiyi hep arka plana atmışlar. Bu hizmet yarışında, sizlere en iyi hizmeti vereceğime inandığım için bu yola çıktım. Sizlerin desteğiyle bu zorlu yolda başarıya ulaşacağıma inanıyorum, Yüreğir’in köylerini de yaşanabilir hale getireceğiz. Köylü milletin efendisidir, biz de hizmetkârı olacağız” şeklinde konuştu.

Hüseyin Sözlü ve Yücel Bayram köy gezileri sırasında Yahşiler Köyündeki şehit ailesini de ziyaret etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Saygılı, Kızılay Genel Sekreteri oldu

Saygılı, Kızılay Genel Sekreteri oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık