Ana Sayfa Gündem Yüreğir’de modern binalar yükselecek

Yüreğir’de modern binalar yükselecek

Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir, yakın bir tarihte Yüreğir'de modern ve çevreci binaların yükselmeye başlayacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 30 Haziran 2022 Perşembe 08:52
Yüreğir’de modern binalar yükselecek

Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir, yakın bir tarihte Yüreğir'de modern ve çevreci binaların yükselmeye başlayacağını söyledi.

Adana Baro Başkanı Semih Gökayaz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte aynı zamanda meslektaşı olan Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir’i makamında ziyaret etti. Ziyarette, Yüreğir Belediye Başkan Yardımcısı Murat Bilal’de yer aldı. Başkan Kocaispir, meslektaşlarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Adana Barosu’nun bir üyesi olmaktan her zaman gurur duyduğunu ve hukukun üstünlüğünün vazgeçilmez bir olgu olduğunu söyleyen Kocaispir, göreve geldiklerinden bu yana yapılan hizmetler hakkında meslektaşlarını bilgilendirdi.

 Yüreğir’de kentsel dönüşüm çalışmalarının Sinanpaşa Mahallesi’nde hızla devam ettiğini, ilçenin çehresini değiştirmek için sosyal, kültürel etkinliklerle hayatı canlı tuttuklarını, bu tarz etkinliklerin devam edeceğini belirten Kocaispir, yakın bir tarihte Yüreğir'de modern ve çevreci binaların yükselmeye başlayacağını aktardı. İlçe genelinde kütüphaneler, engelsiz yaşam merkezi, açık hava sinemaları, aile sağlığı merkezleri, geçici hayvan bakım evi gibi projelerin de devam ettiğini anlatan Kocaispir, Başkan Gökayaz ve yönetim kurulunu çalışmaları nedeniyle tebrik etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Balcalı dijital hastane sistemine geçiyor

Balcalı dijital hastane sistemine geçiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık