Ana Sayfa Gündem Yüreğir'de yol yapım çalışması devam ediyor

Yüreğir'de yol yapım çalışması devam ediyor

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kazım Başer Mahallesi'nde devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Çelikcan 'Yüreğir tarihinde her alanda en fazla çalışmayı bu dönemde yaptık. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun.' dedi.

Giriş Tarihi: 19 Ocak 2014 Pazar 14:24
Yüreğir'de yol yapım çalışması devam ediyor

Şu ana kadar girilmedik mahalle ve köy yolu bırakmadıklarını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 'Bizim görevimiz vatandaşımıza en iyi şekilde hizmet etmektir. Bunu da geride kalan 5 yıl boyunca çok şükür en iyi şekilde başardık. Yüreğir de bir çok ilklere gerçekleştirerek halkımızı AK Parti belediyeciliği ile tanıştırdık. Bundan sonra da çalışmalarımız devam edecektir.

 

Mahallelerimiz de ve köylerimiz de yaptığımız yol çalışmaları Karayolları standardındadır. Adana'da ilk defa uygulanan oluklu asfalt çalışmamız vatandaşlarımız tarafından çok beğenilmektedir.  Bundan önce yollar yapılsın da nasıl yapılırsa yapılsın diyen vatandaşlarımız artık yollarının oluklu asfalt yapılmasını talep ediyorlar. Biz Yüreğir'de vatandaşlarımızın isteklerinin standardını yükseltmiş durumdayız. Yapacağımız yeni çalışmalarla Yüreğir'i Adana'nın parlayan yıldızı yapacağız.' dedi.

 

Mahallelerinin yıllardan bu yana asfaltlanmadığını belirten Kazım Başer Mahallesi sakinleri yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Çelikcan'a teşekkür ettiler. Kazım Başer Mahallesinde yolların 20 yıldan bu yana yapılmadığını belirten mahalle sakinleri çalışmalar için teşekkür ettiler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Saygılı, Kızılay Genel Sekreteri oldu

Saygılı, Kızılay Genel Sekreteri oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık