Ana Sayfa Gündem Yüreğir'in ilk kapalı semt pazarı yapılıyor

Yüreğir'in ilk kapalı semt pazarı yapılıyor

Yüreğir Serinevler Mahallesi'nde inşaatı devam eden Yüreğir Semt Pazarı, yakında hizmete açılacak.

Giriş Tarihi: 12 Aralık 2013 Perşembe 17:24
Yüreğir'in ilk kapalı semt pazarı yapılıyor

Serinevler Mahallesinde inşaatı devam eden ve yaklaşık 4 dönüm alan üzerine kurulacak olan semt pazarı çok amaçlı olarak Yüreğirli vatandaşların hizmetinde olacak.

Çalışmaları yerinde inceleyen ve çalışan işçilerle sohbet eden Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan "Yüreğir Kapalı Semt Pazarı Yüreğirli vatandaşlara hayırlı olsun" dedi.

Yüreğir de ilk defa kapalı semt pazarının yapılacağını belirten  Başkan Çelikcan 'Üstünü çelik konsersiyon şemsiye ve pvc mebranla kapatıyoruz. İçersinde zabıta hizmet binası ve park alanı da yapılmaktadır. Vatandaşlarımız kışın yağmurdan, yazın ise sıcaktan kurtulup rahat bir şekilde alışverişlerini yapacaklardır.

Kapalı semt pazarımızda köylü kadınlarımızın kendi ürünlerini satabilecekleri yerlerimiz olacaktır. Vatandaşlarımız  günlük taze ürünlere rahatça kavuşacaklar, üretici vatandaşlarımız ise  kendilerine gelir elde edeceklerdir.' diye konuştu.

Yüreğir de ilkleri gerçekleşmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 'Planladığımız bir çok projeyi hayata geçirmeyi başardık. Yüreğir'in kaderini değiştirecek olan projelerimiz devam ediyor. Yüreğir yıllardan bu yana hizmet almadığı için ihtiyaçları bir anda karşılayamıyoruz. Ama başlattığımız projeler sayesinde Yüreğir önemli bir merkez haline gelecektir.' şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karalar, “Gazimize saldırı kabul edilemez”

Karalar, “Gazimize saldırı kabul edilemez”

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık