Ana Sayfa Siyaset Zeydan Karalar’dan Orhan Sümer’e ziyaret

Zeydan Karalar’dan Orhan Sümer’e ziyaret

CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, CHP İl Başkanı Orhan Sümer’i ziyaret ederek, elbirliğiyle Seyhan’ı, Büyükşehir’i ve diğer ilçeleri CHP’ye kazandırma çağrısı yaptı

Giriş Tarihi: 24 Aralık 2013 Salı 16:17
Zeydan Karalar’dan Orhan Sümer’e ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, CHP İl Başkanı  Orhan Sümer’i makamında ziyaret etti. Verimli bir aday adaylığı süreci yaşadıklarını belirten  Zeydan Karalar, “16 aday adayının bulunduğu Seyhan ilçemizden aday olarak ilan edildik. Gelinen süreçte elbirliğiyle Seyhan Belediyesi’ni CHP’ye kazandıracağız. Şimdi birliktelik içinde CHP için çalışma zamanı” dedi.

GEMİNİN KAPTANI İL BAŞKANIDIR

Seyhan’da amaçlarının minimum 160 bin olarak önce Seyhan Belediyesi’ni kazanmak olduğunu kaydeden Karalar, “Seyhan’da en az 160 bin oy alarak Büyükşehir Belediyesi’ni de partimizin kazanması için katkı koyacağız. Seyhan’ı, Büyükşehir’i ve diğer ilçeleri almak için müthiş bir tempoyla çalışacağız. Burada tabii ki il başkanı olarak geminin kaptanı Orhan Sümer’dir.  Birlikte uyum içinde çalışırsak amaçlarımıza ulaşmamamız için hiç bir neden yok. Adana’da yıllardır özlemini çektiğimiz CHP’li belediyeleri elbirliğiyle partimize kazandıracağız” diye konuştu.

175 BİN OY İSTİYORUZ

CHP İl Başkanı Orhan Sümer de, Zeydan Karalar’ı aday gösterildiği için tebrik ederek, çalışma temposunun azalmadan sürmesini istedi. Orhan Sümer şöyle konuştu: “Aday adaylığını açıkladığınız toplantıda Seyhan’da 160 bin olacağınızı söylemiştiniz. Biz sizden 175 bin oy bekliyoruz. Sizin Seyhan’da alacağınız oy, Büyükşehir Belediyesi’ni kazanmamızı sağlayacak. Biz de CHP il yönetimi olarak birlikte çalışmaya ve her türlü desteği vermeye hazırız.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık