Ana Sayfa Gündem ZMO Adana Şubesi'nde yeni Başkan Semih Karademir

ZMO Adana Şubesi'nde yeni Başkan Semih Karademir

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Adana Şubesi 20. Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa Ziraat Mühendisi Semih Karademir seçildi.

Giriş Tarihi: 1 Ocak 2014 Çarşamba 12:36
ZMO Adana Şubesi'nde yeni Başkan Semih Karademir

2 dönem ZMO Adana Şube Başkanlığı görevini yürüten Şahin Yeter’in aday olmadığı 20. Olağan Genel Kurula tek liste ile gidildi. Yapılan oylama sonucu Semih Karademir ZMO’nun yeni başkanı seçildi ve görevi Başkan Şahin Yeter'den devraldı.

ZMO’nun yeni başkanı Semih Karademir,  oda çalışmalarında her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olacakların ifade ederek,  şöyle konuştu:

"İki dönem odamızın başkanlığını yapan Şahin Yeter'e çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu bir bayrak yarışıdır. Hedefimiz odamızı ve ülke tarımını bir adım daha ileri götürmek, meslektaşlarımızın her türlü sorunlarının çözümünde öncülük etmektir. Odamızın hizmet kalitesini yükseltmek öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Yeni yönetim kurulu arkadaşlarımızla oda çalışmalarında yeni bir sayfa açıyoruz. İleriye dönük projelerimizle meslektaşlarımızın çalışmalarına destek vererek en iyi hizmeti sunacağımıza inanıyorum."

Ziraat Mühendisleri Odası Adana Şubesi Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Semih Karademir, Abdullah Doğan, Ayten Dolançay, Aytaç Ateş, Barış Kurtaran, Burak Öztornacı ve Zeki Altınkaya.

Yeni yönetim kurulunun önümüzdeki hafta toplanarak görev bölümü yapacağı bildirildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Hasat geldi ama hala fiyat yok

Hasat geldi ama hala fiyat yok

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık