Özcan Aladağ

Başkan olunca demek ki durum farklı oluyor


Özcan Aladağ
23 Şubat 2014 Pazar 21:11

Ak Parti Adana İl Başkanlığı koltuğuna genel merkez tarafından atanan ve yetki belgesi ile başkanlık görevine getirilen Av. Fikret Yeni'yi uzun yıllar politikadaki duruşundan ve Toros Federasyonu Yönetiminden tanırım.
Ak Parti'nin seçim öncesinde başkanlık koltuğunu emanet edebileceği en ehil kişinin de Fikret Yeni olduğunu bildiğim için, en azından bana göre öyledir diye düşündüğüm için başkan olarak atandığı gün bölgem adına sevinip kendisini destekledim. Umarım başkanlık koltuğunda başarılara imza atar.
Bir gazeteci olarak da okuyucularımın merak ettiği bazı konularda fikrini alıp Ak Parti'nin görüşlerini kamuoyuna yansıtma adına randevu talebinde bulundum.
Yaklaşık 1 aydır randevu talebimize olumlu yanıt verilmedi.
Demek ki başkanlık koltuğuna oturulunca bazı şeyler bizim düşündüğümüz gibi gelişmiyor!
Zaman fukarası mıdır bilmiyorum ama Sayın Fikret Yeni'nin özellikle gazeteciler ile mesafeli duruş sergilemek ister gibi bir algı içinde olduğunu hissediyorum.
Kendisi bilir...
Teklif olur bizden, ısrar ise hiç olmaz.
Politikacının gazeteciye, gazetecinin de politikacıya her dönem ihtiyaç duyması söz konusudur. Bunu da bu vesile ile hatırlatıp Fikret Yeni'ye bir kez daha başarılar dileyelim.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık