Ana Sayfa Gündem 1 Mayıs Tertip Komitesi’nden Başkan Karalar’a plaket

1 Mayıs Tertip Komitesi’nden Başkan Karalar’a plaket

1 Mayıs Tertip Komitesi, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a etkinliklere verdiği destek nedeniyle teşekkür plaketi verdi.

Giriş Tarihi: 18 Mayıs 2015 Pazartesi 12:39
1 Mayıs Tertip Komitesi’nden Başkan Karalar’a plaket

DİSK, KESK, TMMOB, İHL ve Adana Tabip Odası temsilcileri makamında ziyaret ettikleri Başkan Karalar’a 1 Mayıs kutlama organizasyonuna verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. 1 Mayıs kutlama organizasyonları kapsamında tarihinde ilk kez yürüyüş kollarından birinin Seyhan Belediyesi önünde toplandığını belirten tertip komitesi, “Katılımcılar Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi önünden toplanarak kol kola, omuz omuza Uğur Mumcu Meydanı’ndaki miting alanına birlikte gittiler. Bu Adana Sivil Toplum Kuruluşları tarihinde de önemli bir dönüm noktasıdır” dedi.

Kendisinin de TMMOB geleneğinden gelen birisi olduğunu hatırlatan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “İşçimizin, emekçimizin böylesine tarihi bir gününde onların yanında olmak, onların kutlamalarına destek vermek bizler için gurur vesilesidir. Sonraki yıllarda da benzer etkinliklerde yine birlikte hareket edeceğiz. Bu daha başlangıç” diye konuştu.

Seyhan Belediyesi, Adana’da gerçekleştirilen 1 Mayıs İşçi Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen miting, yürüyüş ve konser organizasyonları ile bunların tanıtımına destek vermişti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Hizmet Çıtamızı Daha Yukarı Taşıyacağız

Hizmet Çıtamızı Daha Yukarı Taşıyacağız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık