Ana Sayfa Siyaset Abdullah Torun: ''Hedefimiz 16-0''

Abdullah Torun: ''Hedefimiz 16-0''

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, kentin parlak geleceğini tüm Adana halkı ile birlikte inşa etmek adına, iddialı ve net mesajlar verdi.

Giriş Tarihi: 20 Ocak 2014 Pazartesi 20:05
Abdullah Torun: ''Hedefimiz 16-0''

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, partisinin Çukurova İlçe Gençlik Kolları İkinci Danışma Meclisi Toplantısına katıldı.


Halkımızın İlgi ve Coşkusu Seçimde, “16-0”ı Müjdeliyor

Çukurova İlçe Binası’nı hınca hınç dolduran gençlerin yanı sıra, Çukurova Belediye Başkan Adayı Cüneyt Karaarslan, Aladağ Belediye Başkan Adayı Mustafa Akgedik, Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ay ve Çukurova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Necip Fazıl Cengil’in hazır bulunduğu toplantıda konuşan Abdullah Torun, ”Sizlerin bu muhteşem coşkusu, inşallah halkımızın güven ve teveccühüyle birleşecek,  bu seçimde büyükşehir ve tüm ilçe belediyelerini kazanacağız. Gittiğimiz her yerde gördüğümüz yoğun ilgi, “16-0”ı müjdeliyor. Bu zafere hep birlikte imza atacağımıza olan inancım tam” diye konuştu.


“Adana’ya Hizmet” Yolunda Emin Adımlarla Yürüyoruz

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Abdullah Torun, yola çıkmaktaki tek amaçlarının, “Büyükşehir Belediyesi zihniyetinin, gerçek manada ‘Ak Belediyecilik’ anlayışı ile yönetilmemesinden dolayı, Adana’nın geri kalmışlığına ve ihmal edilmişliğine, kalıcı hizmetlerle son vermek olduğunu” yineledi. Adana’ya ve halka hizmet yolunda emin adımlarla yürürken, kırgınlıklara ve küskünlüklere mahal verilmemesi gerektiğine dikkat çeken Torun, “ Başbakanımız, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere emanet ettiği Adana’mıza, yeni yatırım ve hizmetlerimizle sahip çıkacağız. Halkımız, henüz çok küçük bir kısmını açıkladığımız projelerimizi coşkuyla alkışlıyor. Adana için hazırladığımız, hepsi birbirinden önemli projelerimizi, halkımızın güven ve desteğiyle hızla yaşama geçirmeye kararlıyız. 2 milyon 100 bin nüfuslu Adana’mızı, sosyal, kültürel, ekonomik, doğal, tarihi ve turistik açıdan muhteşem potansiyeli ile hak ettiği konuma taşıyacağız” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz AK Parti Adana'da ilçe kongreleri tamamlandı

AK Parti Adana'da ilçe kongreleri tamamlandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık