Ana Sayfa Siyaset Abdullah Torun: “Projelerimiz, taahhütlerimizdir”

Abdullah Torun: “Projelerimiz, taahhütlerimizdir”

Seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, kentin gelişmesi ve halkın gerçek anlamda hizmetle tanışması için hazırladıkları projeleri, bir bir hayata geçireceklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2014 Perşembe 18:19
Abdullah Torun: “Projelerimiz, taahhütlerimizdir”

Torun, “Merkezde ve tüm ilçelerde en güzel ve kalıcı hizmetleri yapacağız. Adana’nın ihtiyacı olan tüm yatırımları, söküp getireceğiz” dedi.

Adana’ya, “Tuttuğunu Koparan” Başkan Lazım

“İnsanımız ve kentimiz hizmetlerin en güzelline layıktır” diyen Abdullah Torun, sahip olduğu potansiyele rağmen, Adana’nın çağdaş ve modern şehircilikte hak ettiği hizmetleri alamadığına dikkat çektiği açıklamasında, projelerinin, “taahhüt” olduğunu vurguladı. Torun, “Adana’nın, tuttuğunu koparan belediye başkanına ihtiyacı var. Hırslı, çalışkan ve kararlı Seçimin hemen ertesi günü başlatacağımız kararlı çalışmalarla, çağdaş bir kentte olması gereken tüm hizmet ve yatırımları kentimize kazandıracağız. Konut yatırımlarıyla, sosyal donatılarıyla, oyun ve park alanlarıyla, seyir kuleleriyle, alt ve üst yapı çalışmalarıyla, çocuk şehirleriyle, gençlik ve etüt merkezleriyle, kadınlar lokali ile yeni ulaşım planlarıyla, yürüyen merdivenli alt ve üst geçitler ile toplumun tüm kesimlerine hitap eden projelerimiz ile Adana’mızı, tüm ilçeleriyle birlikte, gerçek anlamda hizmetle tanıştıracağız” diye konuştu.

"Kavgayla, Dedikoduyla Değil Hizmet İle Meşgul Olacağız"

Yapılacak seçimlerde, vatandaşların kentin geleceğini belirlemek üzere oy kullanacaklarına dikkat çeken Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “Milletvekilliğim boyunca sürekli olarak Adana halkının güvenine mazhar olmak için çalıştım. Bana daima ulaşabilen vatandaşların ve kentimin sorunlarına çözüm yolları aradım. Adana’nın yatırım eksikliğini gidermek, devlet yatırımlarından daha çok pay alması için çaba gösterdim. Allah’ın izni ve vatandaşlarımızın teveccühüyle Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini devraldığımızda, kavgalarla ve dedikodularla değil, halkımıza ve kentimize hizmet ile meşgul olacağım. Tüm ilçelerimiz ile birlikte Adana’ya, hakkı olduğu hizmetleri yapacak, yatırımları söküp getireceğim. İşte bu nedenle, hangi partiye mensup olursa olsun, Adana gönüllüsü tüm vatandaşlarımızın oylarına talibim” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Mehmet Ay'dan ilçe ziyareti

Başkan Mehmet Ay'dan ilçe ziyareti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık