Ana Sayfa Spor Adana Fenerbahçeliler Derneği'nden Aziz Yıldırım'a destek

Adana Fenerbahçeliler Derneği'nden Aziz Yıldırım'a destek

Adana Fenerbahçeliler Derneği, yaptıkları basın açıklamasıyla, "Şike Davası"nda hapis cezası alan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a destek verdi.

Giriş Tarihi: 21 Ocak 2014 Salı 18:01
Adana Fenerbahçeliler Derneği'nden Aziz Yıldırım'a destek

Adana Fenerbahçeliler Derneği'nden konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

"Tüm kamuoyunun bildiği gibi 3 Temmuz’dan günümüze kadar uzanan süreçte, Fenerbahçe Spor Kulübü ve Başkanımız Sayın Aziz YILDIRIM üzerinde oynanan oyunun son perdesi de tamamlanmış, ancak perde henüz kapanmamıştır.

Başından beri hepimiz şunu çok iyi biliyoruz ki bu bir şike davası asla olmamıştır.

Şike, Fransızca kökenli olup "bir spor karşılaşmasının sonucunu değiştirmek için maddi veya manevi bir çıkar karşılığı varılan anlaşma" anlamına gelir. İyi güzel, bu davada anlaşmaya varılan taraf ya da taraflar nerede? Fenerbahçe ve onun adına sayın Aziz Yıldırım kendi kendine mi yaptı bu şikeleri? Yoksa günümüzün geçerli terimiyle kumpas mı kuruldu?

3 Temmuz süreci tüm dünyaya Fenerbahçe’nin büyüklüğünü bir kez daha göstermiştir. Taraftarları, Yönetimi, Sporcuları, Teknik Kadrosu ve Çalışan tüm emekçileri ile bu büyük ailenin haksızlıklar karşısında nasıl daha da büyüdüğüne, kenetlendiğine ve dimdik ayakta kaldığına tüm dünya şahit olmuştur.

Biraz önce söylediğim gibi perde henüz kapanmadı. Geçmişte Fenerbahçe Ailesi’nin ne olduğunu görenler, bugün de yarın da daha fazlasını görecekler. Ve görecekler ki, kumpaslar, paraleller, tükenmişler, yanlılar, ele geçirilen mekanizmaların hiç biri bırakın yıkmayı yerinden bile oynatamayacaklar bu koca çınarı…

Biz Adana Fenerbahçeliler Derneği olarak, tüm derneklerimiz gibi bugün de Başkanımız Sayın Aziz YILDIRIM’ın her zamanki gibi yanındaki yerimizi koruyacağız.

Gün birlik olma günü, gün haksızlıkların karşısında dimdik ayakta durma ve haykırma günüdür…

“HEP DESTEK TAM DESTEK”

ADANA FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ"

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Sarıçam Belediyesi'nden ücretsiz yüzme kursu

Sarıçam Belediyesi'nden ücretsiz yüzme kursu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık