Ana Sayfa Siyaset “Adana Milletin adamını karşılamaya hazır''

“Adana Milletin adamını karşılamaya hazır''

Milletvekili Fatoş Gürkan Adanalıları Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan’ın mitingine davet etti.

Giriş Tarihi: 22 Temmuz 2014 Salı 10:01
“Adana Milletin adamını karşılamaya hazır''

AK Parti Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, tüm Adanalı hemşehrilerini  Başbakan ve 12.Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Adanalılarla buluşacağı "Milli irade, milli güç hedef 2023"mitingine davet etti.

Miting öncesi yazılı bir açıklama yayınlayan Milletvekili Gürkan, “Milletin Adamı, Büyük Usta Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 23 Temmuz Çarşamba Saat 17.30 da İstasyon Meydanında Adanalı Hemşerilerimiz ile buluşacaktır. Tüm hemşerilerimizi Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Recep Tayip Erdoğan ile buluşmaya, bu tarihi ana tanıklık etmek üzere İstasyon Meydanına bekliyoruz” dedi.

MİLLETVEKİLİ GÜRKAN BERABER OLMAYA DAVET ETTİ

Açıklamasında Başbakan Erdoğan’ın liderliğinde, Türk Siyasi tarihinde yeni bir sayfa açılmış, ülkemize yeni bir ufuk kazandırıldığını belirten Gürkan, şunları kaydetti;

”Kaybetmiş olduğumuz özgüvenimiz tazelenmiş, hayal denenler gerçek olmuş, umutlarımız ve ideallerimiz güçlenmiştir. Millete adanmış bir ömürle, milletimize olan inanç ve kararlılıkla kısa sürede çok büyük işler başarılmış, ülkemiz yepyeni bir kalkınma ve büyüme sürecine girmiştir. “Millet için Devlet” anlayışı ile millet odaklı hizmet üretilerek devletin vermiş olduğu hizmet kalitesi her alanda arttırılmıştır. Ülkemiz vesayet zincirlerinden teker teker kurtulurken, Egemenliğin Kayıtsız Şartsız Milletin olduğu ilkesi hayata geçirilmiştir. Ülkemizin onlarca yıldır çözülemeyen, hatta kangren haline gelmiş birçok sorunun üzerine cesaretle gidilmiştir. Başta terör sorunu olmak üzere  Demokratikleşme alanında devrim niteliğinde düzenlemeler yine cesaretle hayata geçirilmiştir.Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, hem ülkemiz de hem de uzak coğrafyalarda cesaretin, dik durmanın, çalışma azminin, inanmışlığın, kararlılığın, durmadan yola devam etmenin, milletin adamı olmanın sembolü olmuştur. Milletimizin gönlünde taht kurmuş ve Aziz Milletimizin desteği ile girmiş olduğu her seçimi, oyunu arttırarak büyük bir farkla kazanmış, Türk siyasi tarihinde kırılması mümkün olmayacak rekorlara imza atmıştır.

Yapılamaz denilenleri gerçekleştiren Sayın Başbakanımızın önderliğinde ki AK Parti yine bir ilke imza atarak 2007 yılında yapılan referandumla halkımızın da büyük desteğini alarak Anayasa değişikliği yapılmış, Cumhurbaşkanının Cumhurun oylarıyla seçilmesinin önü açılmıştır.

Bu güne kadar Sayın Başbakanımızın yaptıklarını takdir eden ve her zaman yanında olan aziz milletimiz, Cumhurbaşkanlığı Adaylığında da her zamankinden daha güçlü bir şekilde destekleyecek ve Milletin Adamının 12.Cumhurbaşkanı olarak ülkesine hizmet etmesini sağlayacağına inancım tamdır.

Bu Cumhurbaşkanlığı seçimi ülkemiz kadar tüm mazlum ülkeler içinde önemli bir dönüm noktasıdır. Bu güne kadar Mazlumların Gür sesi olan Sayın Başbakanımız bu misyonunu Cumhurbaşkanı olarak çok daha güçlü bir şekilde devam ettirecektir.Ülkemizin bu büyük gelişiminden rahatsız olan çevreler bu kutlu yürüyüşü durdurmak için adeta seferber olmuşlar, lider ülke Türkiye hedefimizden bizleri vazgeçirmek, eski Türkiye’ye döndürmek için büyük çaba sarf etmektedirler.Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı görevi ile Türkiye bu günden sonra da kurulan tüm tuzakları sizlerin birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenmeniz sayesinde bozarak kutlu yoluna devam edecektir.Tüm Adanalı hemşerilerimizi,  günümüz güçlü Türkiye’sini inşa eden ve bundan çok daha güçlü "Yeni bir Türkiye" konumuna eriştirmek idealiyle  tutuşan Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile 23 Temmuz Çarşamba saat 17.30 da İstasyon meydanında, büyük bir heyecan ve coşku ile beraber olmaya bekliyoruz.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 321 milyon kredi kime verildi?

321 milyon kredi kime verildi?

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık