Ana Sayfa Siyaset Adana’da AKP’ye 7 günde bin 895 yeni üye

Adana’da AKP’ye 7 günde bin 895 yeni üye

Giriş Tarihi: 9 Eylül 2021 Perşembe 17:46
Adana’da AKP’ye 7 günde bin 895 yeni üye

 AKP Adana İl Başkanlığı'nın 15 ilçede 'Her ay, her sandıkta en az bir yeni üye' sloganıyla başlattığı üye çalışmalarının yoğun olduğu belirtildi. Her ay 5 bin yeni üye kaydı gerçekleştirilerek AKP’nin Adana'daki üye sayısını 350 bine çıkarmayı amaçlanan kampanyanın ilk 7 gününde bin 895 seçmenin AKP'ye üyelik kaydını yaptırdığı açıklandı.  

Kampanya sürerken Sarıçam, Yüreğir, Çukurova ve Seyhan ilçelerini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Ay, yaptığı açıklamasında, gelişmelere ilişki şunları söyledi:

"2023 seçimlerine hazırlanırken 'Her ay, her sandıkta bir yeni üye' sloganıyla başlattığımız bu gönül seferberliğinde, hem aziz vatandaşlarımızın teveccühüne, hem de teşkilatlarımızdaki azim ve gayrete güvenerek bir söz verdik.Büyük AK Parti ailemizi yeni üye seferberliğiyle daha da büyüterek Adana'mızı AK Parti'mizin kalesi yapacağız" dedi.Kampanyaya Adanalı seçmenlerden büyük ilgi olduğunu belirten Başkan Ay, "Adanalı hemşehrilerimiz, AK Parti'mizin ülkemize verdiği hizmetlerin farkında. Bu hizmetlerin devam etmesinden yana. Dolayısıyla partimize büyük bir teveccüh gösteriyor.Kampanyamızın daha ilk 7 gününde bin 895 hemşehrimiz üyeliklerini yaptırdı. Kıymetli hemşehrilerimize gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ediyor, büyük AK Parti ailemize katılarak gücüme güç katan hemşehrilerimize de aramıza hoş geldiniz diyoruz."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP'li Bulut, Bakan Koca'ya sordu...

CHP'li Bulut, Bakan Koca'ya sordu...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık