Ana Sayfa Ekonomi ‘Adana'nın Türkiye ye model olmasını istiyoruz’

‘Adana'nın Türkiye ye model olmasını istiyoruz’

AKAMDER; Üyeleri arasındaki dayanışma ve işbirliğini geliştirmek amacıyla düzenlediği geleneksel kahvaltılı toplantılarda Adana bölgesi inşaat sektörünün çıtasını yükseltiyor ve üyelerini Adana'nın kalite markalarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Giriş Tarihi: 6 Mart 2016 Pazar 10:40
‘Adana'nın Türkiye ye model olmasını istiyoruz’

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde ve Adana nın önde gelen işletmelerinden  Krommetal’ in sponsorluğunda gerçekleşen kahvaltılı toplantıya, Yargıtay üyesi Reşit Özcan, Adana Vali yardımcısı İsmail Hakkı Ertaş, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Kırılmaz çok sayıda üye ve konuk katıldı.

‘Adana nın Türkiye ye model olmasını istiyoruz’

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, ekonominin lokomotifi konumundaki sektörlerin başını çeken inşaat sektörünün Adana düzeyinde kaliteli, etkin ve güçlü hizmetler vermesi için çaba harcadıklarını belirterek, ”Adana’nın Türkiye’ye model olmasını istiyoruz. AKAMDER olarak Adana’da kamu müteahhitleri olarak en iyi ve en üst düzeyde refah dolu bir yaşamın gerçekleştirilebilmesi gayreti içindeyiz.” Açıklamasında bulundu.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet KIRILMAZ “AKAMDER in Adana gerçeği olduğunu vurguladığı konuşmasında Kentsel dönüşüm konusuna değindi. Bu konuda müteahhitlerin ve işletmelerin Adana için daha duyarlı olduklarının altını çizdi. Adana kentsel yapılaşma konusunda daha cesur ve ileri adımlar atmak zorundadır” dedi.

Adana Vali yardımcısı İsmail Hakkı Ertaş,  “Adana daki STK ların kentin konumunda ve gelişmesinde önemli olduğunu ifade ederek AKAMDER in çalışmalarındaki sonuç anlamındaki başarılarını”  dile getirdi.

Yargıtay üyesi Reşit ÖZCAN “Adana daki Başsavcılık günlerinde olduğu gibi Adana için her gelişmenin takipçisi olduğunu ve başarı dileklerini” açıkladı.

‘Su hayattır hayatı koruyoruz.’

Proğramın sponsorluğunu ve firma tanıtımı konusunda konuşan Krom Metal işletme sahibi Engin Hazar “Firma olarak Adana ve Ülke çapında özellikle yurt dışı ihracat anlamında önemli bir konumda olduklarını, Modüler su deposu, Su arıtma sistemleri, Bina ısı yalıtımı, Mantolama, EPS söve, Fuga, Taş yünü, Cam yünü ve Sandviç panel olarak iddialı olduklarını “ açıklayarak “dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil tüm dünyadır. Global ticaret hayatında bütünleşmiş üretim tesislerimizin getirdiği olanaklarla depolama sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.” Dedi ve devam eden konuşmasında “ depo tasarımını yaptığı yeni üretim yöntemleri sayesinde, kaliteli ve yenilikçi üretimi ile, birinci sınıf bir dünya şirketi olmayı hedeflemektedir. 21 nci Yüzyıl'ın evrensel ticaret hayatında bir numara olabilmek için, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler, hizmetler ve pazar stratejileri sunmaya devam etmektedir. Çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir..

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Gürer: “Üreticide süt, sudan ucuz”

Gürer: “Üreticide süt, sudan ucuz”

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık