Ana Sayfa Gündem Aladağ’a, asfalt yol hizmeti

Aladağ’a, asfalt yol hizmeti

Adana Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezinde ve kırsalda asfalt yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hüseyin Sözlü’nün Adana Büyükşehir Belediye Başkanı olmasından bu yana 15 ilçe genelinde yaklaşık 3 bin kilometre asfalt yol çalışması gerçekleştirildi. Son olarak Aladağ’da hayata geçirilen bin 500 metrelik ana arter asfalt çalışması, Aladağlılar’dan tam not aldı.

Giriş Tarihi: 5 Kasım 2016 Cumartesi 08:05
Aladağ’a, asfalt yol hizmeti

Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana’nın Aladağ ilçesinde asfalt çalışması gerçekleştirdi. Aladağ’ın ana arterinde, bin 500 metre uzunluğunda ve 12 metre genişliğindeki yolda sıcak asfalt çalışması yapan Adana Büyükşehir Belediyesi Yol Müdürlüğü ekipleri, şu ana kadar söz konusu çalışma kapsamında 3 bin ton asfalt kullandı. Aladağ’daki ana arterin asfaltlanması çalışması 800 ton asfalt daha dökülmesinin ardından sona erecek.

 

Aladağlılar, ilçelerinde ömürleri boyunca böyle kaliteli bir asfalt çalışmasına tanık olmadıklarını, kışın çamurdan yazın da tozdan kurtulmanın sevincini yaşadıklarını belirterek, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye teşekkür ettiler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kemal Kılıçdaroğlu, Zeydan Karalar’ı ziyaret etti

Kemal Kılıçdaroğlu, Zeydan Karalar’ı ziyaret etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık