Ana Sayfa Spor Aldırmaz: ''Adana Demirspor'a desteğimiz sürecek''

Aldırmaz: ''Adana Demirspor'a desteğimiz sürecek''

Adana Demirpor Başkanı Selahattin Aydoğdu ve yönetim kurulu üyeleri, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 24 Ocak 2014 Cuma 13:01
Aldırmaz: ''Adana Demirspor'a desteğimiz sürecek''

Adana Demirspor Başkanı Selahattin Aydoğdu, Asbaşkan ve Federasyon Sorumlusu Hasan Surözü, Muhasip Yönetim Kurulu Üyesi Emin Yumuşak, Stadyum ve Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Özbakır, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti.

Başkan Aldırmaz’dan destek isteyen Selahattin Aydoğdu, “Yönetimi devraldıktan sonra hedeflerimizi koyduk. İlk 6’ya girip Süper Lig’e çıkmayı istiyoruz. Şu ana kadar sorun yok. Futbolcuyu motive eder ve huzurlu bir ortam sağlarsanız başarı kendiliğinden gelecektir. Bir kulübü kendi şirketiniz gibi disiplinli yönetirseniz borç da olmaz, başarı da sağlanır” dedi.

Zihni Aldırmaz’ın Demirspor’a daima destek verdiğini belirten  Aydoğdu, bundan sonrası için de destek beklediklerini açıkladı ve pazar günü oynanacak 1461 Trabzon karşılaşmasına davet etti.

Adana Demirspor’un başarısını canı gönülden istediklerini ve ellerinden gelen desteği, geçmişte olduğu gibi vereceklerini belirten Zihni Aldırmaz, “Adana’nın sporda başarılı olması, uzun süre sporla ilgilenmiş, spor yapmış biri olarak  beni yakından ilgilendiriyor. Demirspor’un önümüzdeki süreçte başarılı olması ve Süper Lig’e çıkması beni çok mutlu eder. Demirspor’un yanındayız ve elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Demirspor’un yeni yönetimine başarılar diliyorum” diye konuştu.

Demirspor Başkanı Selahattin Aydoğdu ve yönetim kurulu üyeleri, Zihni Aldırmaz’a, üzerinde Zihni Aldırmaz yazan 01 numaralı mavi lacivert forma hediye etti.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yunus Murat Ceylan'la yollar ayrıldı

Yunus Murat Ceylan'la yollar ayrıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık