Ana Sayfa Gündem As Platform Genel Kurulu'nda Ali Aygün başkan seçildi

As Platform Genel Kurulu'nda Ali Aygün başkan seçildi

AS Platform Olağanüstü Genel Kurulunda, başkanlığa Ali Aygün seçildi.

Giriş Tarihi: 14 Nisan 2014 Pazartesi 13:30
As Platform Genel Kurulu'nda Ali Aygün başkan seçildi

AS Platform olağanüstü genel kurulu, ADYAR'da (Adana İnsani Yardım Derneği) gerçekleştirildi.

ADYAR Başkanı da olan Platform sekreteri Ali Aygün’ün açılış konuşması ile başlayan genel kurulda, Aygün; bu tür birlikteliklere ihtiyaç duyduklarını ve daima güçlendirerek bu birlikteliklerimizi devam ettirmek gerektiğini vurguladıktan sonra 2013 ve 2014 faaliyetlerini okuduktan sonra herkese çalışmalarından ve katkılarından ötürü teşekkür etti. Ardından seçime geçildi.

Üye kuruluşların katılımı ile gerçekleşen kurulda eski başkan Mahmut Eraslan yoğunluğu nedeni ile yönetime aday olmazken, yönetime aday olan sivil toplum kuruluşların temsilcileri belirlendikten sonra gizli oy açık tasnif usulü ile seçim gerçekleştirildi.

Yapılan oylama neticesinde ADYAR adına Ali Aygün en çok oyu alırken, akabinde sırası ile Adana Mazlumder adına Orhan Göktaş, Hilal Der adına Osman Çakır, Mardav adına Hüseyin Talay, Adana Geçlik spor, doğa ve izcilik derneği adına Ayhan Binboğa, Yuva- Kur adına Necip Gazel ve Zehra Eğitim ve Kültür derneği adına M.Ali Deniz yönetime giren isimler oldu.

Aday olanların aldığı oylar herkesin huzurunda açık tasnif ile belirlendi ve en çok oy alanlardan başlamak üzere yönetime girecek yedi isim ve yedekler belirlendi.

Belirlenen yönetim en kısa zaman da ilk oturumunu gerçekleştirip kendi arasında başkanı seçip görev dağılımını gerçekleştirecektir.

Yapılan seçimden sonra ortak dilek olarak bu seçimin bütün Adana Sivil Toplum Platformu üyeleri ve Adana’mız için hayırlı olması dileğindi bulunularak olağan üstü genel kurul sonuçlandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz  Grip aşılarına ne oldu?

 Grip aşılarına ne oldu?

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık