Ana Sayfa Spor ASGD Koşusunu Alaram Kazandı

ASGD Koşusunu Alaram Kazandı

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Adana Şubesi adına düzenlenen koşuyu Sevgi Tosunoğlu'nun Alaram (Turbo- Artvingüzeli/Kaizbert) isimli atı, jokeyi Gökhan Kocakaya ile kazandı.ASGD Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Şube Başkanı Arif Basri Baş, kazanan at Alaram'ın sahibini ve Jokeyini kutlarken başarılarının devamını diledi.

Giriş Tarihi: 29 Şubat 2016 Pazartesi 12:36
ASGD Koşusunu Alaram Kazandı

28 Şubat Pazar akşamı Adana Yeşiloba Hipodromu'nda Kum pistte 1400 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşuda, 4 yaşlı 11 Arap kısrağı yarışa katıldı. Birincilik ikramiyesi 48.000 lira olan koşunun ikincisi,Bindalıngülü, (Gobakbey - Rükeyna / Gaddar) olurken,Aşk ve Gül,(Berksoy - Akrah / Karahalife) üçüncü, Dilber Gülü (Gobakbey - Dilberay / Koşanay) da dördüncü oldu.

Kazanan Alaram için koşunun bitiriş derecesi 1.39.26 olurken, farklar 1 boy, 3 boy, 2 boy şeklinde oluştu.


Koşu sonrası düzenlenen kupa töreninde, koşuyu kazanan atın sahibine vekâleten Adana Hipodrom Müdürü Burhan Şatır'a Atatürk büstlükupasını, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Şube Başkanı Arif Basri Baş verdi.

 

Baş,"ASGD Adana Şubesi Koşusu bu yıl üçüncü kez yapıldı. Bize bu imkânı sağlayan TJK Yönetim Kurulu Başkan ve üyelerine, gösterdikleri ilgi nedeniyle Adana Hipodromu Müdürlüğü yetkililerine teşekkür ediyoruz. Kazanan atın sahibini ve emeği geçenlerini de kutluyor, başarılarının devamını diliyorum."dedi.


Kupa törenine ASGD Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi İsmail Başkan, Mali Sekreter Özcan Aladağ, üyeler D. Ali Başkan ile Mehmet Varan da katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kaplan 4’te 4 peşinde

Kaplan 4’te 4 peşinde

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık