Ana Sayfa Yaşam Aziz Sancar Eğitim Köyü açılıyor

Aziz Sancar Eğitim Köyü açılıyor

Aziz Sancar Eğitim Köyü, Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı’nın desteği ile Proje Koordinatörü İngilizce Öğretmeni Harun Reşit Sevimli tarafından hayata geçiriliyor.

Giriş Tarihi: 18 Şubat 2016 Perşembe 13:46
Aziz Sancar Eğitim Köyü açılıyor

Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı, 10 Aralık 2015 tarihinde Kimya alanında Nobel Ödülü’ne layık görülen Aziz Sancar’ın da bilgisi ve onayı alınarak Dünyaca ünlü Haruniye Kaplıcalarına yürüyüş mesafesinde olan 110 dönümlük çamlık orman arasındaki tesislerin eğitim köyüne dönüştürüleceğini ve burada özellikle başarılı ve maddi durumu yetersiz öğrencilerin kampa alınacağını bildirdi.

Düziçi Belediyesinin tüm imkânlarını seferber ederek kamp alanının alt yapı ve üst yapı eksiklerini tamamlamak için 100 kişilik ekiple kolları sıvadıklarını açıklayan Başkan Ökkeş Namlı, “En kısa zamanda tüm eksikler giderilecek ,Düziçi Belediyesi marifetiyle eğitim köyü mayıs ayında açılacaktır” dedi.

Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı; öğretmen ve öğrenci başvurularının alınmaya başladığını, eğitim köyü ile ilgili her türlü bilgiyewww.azizsancaregitimkoyu.net ile 0 850 346 57 47 no’lu tesis numarasından ulaşabilaceğihi ifade ederek, Eğitim Köyü’nün Türkiye’ye, ilime ve Düziçi’ne hayırlı olmasını diledi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Öztanrıöver'in kızı eczane açtı

Öztanrıöver'in kızı eczane açtı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık