Ana Sayfa Gündem Bahçeli'nin Twitter paylaşımları kitap oluyor

Bahçeli'nin Twitter paylaşımları kitap oluyor

MHP Lideri Dr Devlet Bahçeli, Gazeteci-Yazar Yüksel Evsen tarafından kaleme alınan DEVLETİN GÜCÜ kitabını beğendiğini ifade etti. Bahçeli, MHP Genel Merkezi’nde Yüksel Evsen ile bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 10 Eylül 2014 Çarşamba 19:43
Bahçeli'nin Twitter paylaşımları kitap oluyor

MHP Lideri Dr Devlet Bahçeli, geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan DEVLETİN GÜCÜ kitabını çok beğendi. Kitabın yazarı Gazeteci-Televizyoncu Yüksel Evsen ile bir araya gelen Bahçeli, eser hakkında bilgiler aldı.

Gazeteci-Yazar Yüksel Evsen kaleme aldığı DEVLETİN GÜCÜ kitabı hakkındaki son gelişmeleri konuşmak ve satış başarısını anlatmak için MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.

MHP Genel Merkezinde başbaşa gerçekleşen ziyarette ağırlıklı olarak Devletin Gücü kitabı ve ülkenin içerisinde bulunduğu kritik süreç konuşuldu.

MHP Lideri Bahçeli ziyarette Yüksel Evsen’e kitabı daha once gördüğünü ama satış başarısından haberdar olmadığını söyledi. Hakkında analizler içeren bir kitap yazması nedeniyle Yüksel Evsen’e teşekkürlerini ileten Devlet Bahçeli, kitaba gelen eleştirileri merak ettiğini aktardı.

Yazar Yüksel Evsen ise Devletin Gücü kitabının ilk baskısının bittiğini, ikinci baskı öncesinde ise kendisinin eleştirilerini almak istediği için ziyareti gerçekleştirdiğini söyledi.

Evsen, Kitapla ilgili yüzlerce mail aldığını, sosyal medyada ise olumlu eliştirilerin her gün gelmeye devam ettiğini söyledi. Evsen kitabı yazma fikrinin nasıl oluştuğunu, yazılma hikayesini ve sürecini anlattı ve Devletin Gücü kitabını Bahçeli’ye takdim etti.

BAHÇELİ’NİN TWİTTER PAYLAŞIMLARI KİTAP OLUYOR

Yazar Yüksel Evsen, MHP Lideri Bahçeli’ye “Sosyal medyada, özellikle de twitterda yazdıklarınızı çok beğeniyorum. Her biri ayrı bir fikir derinliği taşıyor. İzniniz olursa aralarından seçtiklerimi ve bu ziyaretin fotoğraflarını kitabın ikinci baskısına koymak isterim” teklifini sundu.

MHP Lideri Bahçeli ise “Evet twitterla ilgili arkadaşlara da çok geri dönüş geliyor. Siz uygun görüyorsanız bu iletileri kitabınıza koyabilirsiniz.” Cevabını verdi.

Devletin Gücü kitabının Bahçeli’nin twitter paylaşımlarının da yer aldığı genişletilmiş ikinci baskısı Ares Kitap’tan önümüzdeki hafta piyasaya çıkıyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karalar ve Yavaş, Kozan’da kreş temeli attı

Karalar ve Yavaş, Kozan’da kreş temeli attı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık