Ana Sayfa Gündem Bahçeli'ye Kerkük ve Musul plakaları

Bahçeli'ye Kerkük ve Musul plakaları

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kerkük Sevdalıları ile Buluşuyor programı sonrası MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret ederek 82 DB 001 ve 83 DB 006 plakalarını hediye etti ve "Yüreğimizle, plakalarımızla hazırız" dedi.

Giriş Tarihi: 9 Ekim 2017 Pazartesi 09:44
Bahçeli'ye Kerkük ve Musul plakaları

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, "Kerkük Sevdalıları ile Buluşuyor" programına katılmak üzere Ankara'ya gitti. Başkan Sözlü'nün Ankara'ya önüne 83 Musul, arkasına ise 83 HS 001 plakaları yerleştirilen aracı ile gitmesi dikkatlerden kaçmazken, Başkan Sözlü fotoğrafçısının ricasını kırmayarak aracı ve anlamlı plakaları ile poz verdi.

LİDER BAHÇELİ'YE ANLAMLI PLAKA HEDİYELERİ

Programa katıldıktan sonra Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi'ne geçerek MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret eden Başkan Sözlü, 82 DB 001 ve 83 DB 006 plakaları da Bahçeli'ye hediye ederek, "Türkmenleri her zaman koruyup kolladınız, onların öz yurtlarında yükselen sesi oldunuz. Beş bin gönüllü Ülkücü Kerkük'e gitmek için hazır çağrınızı emir telakki ederek burada, yanınızdayız. Evladınız ve gönüllü Ülkücüler olarak yüreğimizle, plakalarımızla hazırız" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye bu anlamlı hediyesinden dolayı teşekkür ederken Adanalı hemşerilerine selam gönderdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz E-ticaret sektöründe istihdam açığı büyüyor

E-ticaret sektöründe istihdam açığı büyüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık