Ana Sayfa Gündem Başkan Kocaispir ''halkla iç içe''

Başkan Kocaispir ''halkla iç içe''

Göreve geldiği günden bu yana Yüreğir'i karış karış gezip vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kocaispir'e bir gün yetmiyor.

Giriş Tarihi: 18 Eylül 2019 Çarşamba 04:28
Başkan Kocaispir ''halkla iç içe''

Yüreğirli vatandaşların acısına ve sevincine ortak olan Başkan Kocaispir mahallelerin sorunlarını yerinde görüp çözüm yolları arıyor. Hasta ve yaşlı vatandaşları da unutmayarak onlara moral veriyor. Hiç bir ayrım gözetmeden çalıştıklarını belirten Başkan Kocaispir ''Ben artık tüm Yüreğirli vatandaşların başkanıyım. Bütün Yüreğir halkına eşit hizmet götüreceğiz. Yapacağımız hizmetlerle Yüreğir'in gelişmesine, kalkınmasına katkı sağlayacağız.'' dedi.

Siyasi bir partiden seçilmiş olsa da amaçlarının tevazu ve samimiyetle Yüreğir halkına hizmet etmek olduğunu, siyasi kimliğini bir tarafa bıraktığını, görevi sonunda Yüreğir'de hoş bir sada bırakmak olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ''Ekiplerimizle birlikte gece gündüz demeden özveri ile çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın rahatı ve huzuru için nerede bir sorun varsa ilgili birimlerimiz müdahale ediyorlar. Çözümü için mücadele ediyorlar. Eğer kendi sorumluluğumuzda değilse ilgili kurumlarla görüşüp sorunlarının çözümüne destek oluyoruz.'' dedi.

Bu tür ziyaretlerle vatandaşların istek ve taleplerini ilk ağızdan dinlediklerini, sorunları yerinde gördüklerini ve çözüm noktasında çalışma yaptıklarını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ''Yüreğir'de yaşayan vatandaşlarımızla birlikte olmaya devam ediyoruz. Esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Hasta ve yaşlı vatandaşlarımızı ziyaret ederek onlara moral verip destek oluyoruz. Taziyelerine katılıp acılarını paylaşırken, en mutlu günlerine katılıp sevinçlerine ortak oluyoruz. Birlikte ağlayıp birlikte gülüyoruz.'' diyerek her zaman Yüreğirli vatandaşlarla iç içe olacaklarını söyledi.

 

Yüreğir'in Türkiye'nin birçok ilinden daha büyük bir yerleşim yeri olduğunu belirten Başkan Kocaispir ''Zamanımızın çoğu dışarıda vatandaşlarımızla geçiyor. Alanımız çok geniş. Görev sürem boyunca bütün herkese ulaşmak için yoğun çaba içerisinde olacağım.'' dedi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Gürer: “Orman alanları talana mı açılıyor”

Gürer: “Orman alanları talana mı açılıyor”

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık