Ana Sayfa Spor Bayram Akgül somut adımları atacak mı?

Bayram Akgül somut adımları atacak mı?

Süper Ligden düşmesinin ardından sessizliğe bürünen ve geçtiğimiz günlerde Başkan Bayram Akgül’ün ‘’Tekrar Geleceğiz’’ şeklindeki basın açıklamasının ardından Adanaspor’da taraftarlar somut adımların atılmasını bekliyor.

Giriş Tarihi: 13 Haziran 2017 Salı 05:59
Bayram Akgül  somut adımları atacak mı?

- Süper Ligden düşmesinin ardından sessizliğe bürünen ve geçtiğimiz günlerde Başkan Bayram Akgül’ün ‘’Tekrar Geleceğiz’’ şeklindeki basın açıklamasının ardından Adanaspor’da taraftarlar somut adımların atılmasını bekliyor.

Başkan Bayram Akgül’ün açıklamasında küme düşmedeki tüm sorumluluğu üzerine almasının ardından camia merakla yeni sezonla gelişmeleri beklemeye başladı.  Ligin sonlarına doğru İbrahim Şahin’in görevinden ayrılmasının ardından takımın başına getirilen Teknik Direktör Eyüp Arın, sezonun tamamlanmasıyla birlikte Gençlik Geliştirme Sorumluluğu’na yeniden döndü.

Bayram Akgül’ün, yeni sezona Arın ile devam etmeyeceği ve takımın başına ligi yakından tanıyan bir teknik direktörü getirmesi bekleniyor.  Taraftarlar, başta teknik direktör konusun olmak üzere iç ve dış transferler konusunda Başkan Bayram Akgül’den bir an önce somut adımları atmasını ve güçlü bir karo oluşturmasını bekliyorlar.

Taraftarlar, güçlü kadro oluşturulamaması durumunda Başkan Akgül’ün ‘’Tekrar Geleceğiz’’ şeklindeki açıklamasının sözde kalacağını vurguladılar.

YORUMLAR
  • yorum2017-06-14 09:41:49TURUNCU KENT

    Hemen her takımla ilgili transfer ve hoca dedikoduları var ama bizim kulupte her sezon olduğu gibi yine ölüm sessizliği yani yukarıdaki beyanatın ne kadar boş olduğu değişen hiç bir şey olmayacağının ispatı

  • yorum2017-06-13 14:01:46Halil Ünal

    Bayram Akgün yapacağı tek şey Adanaspor'u nerden aldıysa oraya bıraksın bizburalara yine geliriz
    Bayram Akgün amatör den aldıysan amatöre bırak

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DERBİ SEVGİLİLER GÜNÜNDE

DERBİ SEVGİLİLER GÜNÜNDE

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık