Ana Sayfa Siyaset Çalışkan’ın hayvan sevgisi

Çalışkan’ın hayvan sevgisi

Seçim çalışmaları kapsamında yaptığı esnaf gezisinde vatandaşın köpeğini seven Çalışkan, 30 Mart’tan sonra 771 bin Seyhanlı’nın yanında hayvanat dünyasının da Belediye Başkanı olacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 14 Mart 2014 Cuma 10:29
Çalışkan’ın hayvan sevgisi

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyareti yapan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, sokakta karşılaştığı vatandaşın köpeğini okşayıp sevdi. Köpeğine sevgi gösterilmesinden memnun olan vatandaş, hayvan sever bir Belediye Başkanı’nın Seyhan’a önemli katkılar sağlayacağına inandığını söyledi. MHP Seyhan İlçe Başkanı Yusuf Kanlı ile birlikte gerçekleşen sohbette konuşan Çalışkan “Belediye Başkanı sadece ilçede yaşayan 771 bin Seyhanlı’nın değil Nabahat dünyasının da hayvanat dünyasının da Belediye Başkanı olmalı. Biz tüm canlıların Belediye Başkan olacağız.  Biz Seyhan’ı Seyhan yapan tüm değerlere sahip çıkan bir Belediye Başkanı olacağız. Özellikle sokak hayvanları konusunda daha duyarlı olacağız. Sokak hayvanlarına acıyan bir kesimin yanı sıra onlardan korkan bir kesim de var. Biz bu bilinçle tüm hemşerilerimizin mutlu olacağı bir çözümle sokak hayvanları sorununu çözeceğiz” dedi.

ÇALIŞKAN HALKA LOKUM İKRAM ETTİ ÇOCUKLARI SEVDİ

Melek Girmez ve Hacı Bayram esnafını eşi Nurten Çalışkan ve MHP Seyhan İlçe Başkanı Yusuf Kanlı ile birlikte ziyaret eden çalışkan esnafın tek tek elini sıkarak “hayırlı işler” dileğinde bulundu. Esnaf ziyareti yaptığı sırada sokaktan geçen vatandaşın da ilgi gösterdiği Çalışkan, küçük çocukları kucağına aldı. Eşi Nurten Çalışkan’la birlikte çocukları seven Çalışkan, esnaftan aldığı lokumu vatandaşa dağıttı.

ORMANLARIMIZI KORUMALIYIZ

Orman Mühendisleri Odası Doğu Akdeniz Şube Başkanı Selami Tece ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret eden Çalışkan Türkiye’de ve bölgemizde Orman alanlarının giderek azaldığına dikkat çekti. Orman varlıklarının korunması gerektiğini belirten Çalışkan, Belediye Başkanlığı döneminde 1. Sınıf tarım arazisini kesinlikle imara açmayacağını belirtti. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, Seyhan Meclis Üyesi Adayı Kutlu Sönmez’in MHP İl Binasında organize ettiği ve kadınların yoğun olarak iştirak ettiği toplantıya katıldı. Çalışkan seçimin kadınların gayretiyle kazanılacağını söyledi. Çalışkan daha sonra Elazığlılar Kültür Sanat ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Şinasi Karaaslan ve Yönetim Kurulu üyeleriyle buluşan Çalışkan, Seyhan’ın marka ilçe olabilmesi için yapmayı planladıkları projeleri anlattı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yeniden Refah'tan  miting gibi mahalle toplantısı

Yeniden Refah'tan miting gibi mahalle toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık