Ana Sayfa Gündem Camii cemaatinden Başkan Karalar’a teşekkür

Camii cemaatinden Başkan Karalar’a teşekkür

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın göreve başladığı ilk günden bu yana büyük hassasiyet gösterdiği ibadethanelerin temizliği hizmeti takdir görmeye devam ediyor.

Giriş Tarihi: 1 Şubat 2016 Pazartesi 12:16
Camii cemaatinden Başkan Karalar’a teşekkür

Yeşilyurt Mahallesi’nde bulunan Yeşilbağlar Camii’nin çatı katına yaptırdığı sundurma ve bir kısım bakım onarım çalışmalarının yanında camiye düzenli temizlik hizmeti verilmesi nedeniyle cami cemaati Belediye Başkanı Karalar’a teşekkür ziyaretine geldi.

Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Günay Şahin, Yeşilbağlar Camii Koruma Derneği Başkanı Cumali Özcan, Camii İmamı Ali Sertdemir ile mahalle sakinleri Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı makamında ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Şahin ile Cami Koruma Dernek Başkanı Özcan, Yeşilbağlar Camii’nin bakım ve onarımına verdiği destek ile camiinin temizlik hizmetinin düzenli yapılması nedeniyle Belediye Başkanı Karalar’a bir buket çiçek verip teşekkür etti.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, göreve başladıkları ilk günden bu yana ilçedeki ibadethanelerin temizliği ve bakımına özel bir önem verdiklerini belirterek, “İbadethane ayrımı yapmaksızın halkımızın daha sağlıklı ortamlarda ibadetlerini gerçekleştirebilmeleri için çalışıyoruz. Bu hizmetimize teşekküre gelmeniz ne kadar isabetli bir çalışma yaptığımızın da göstergesi olmuştur” diye konuştu.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Soner Çetin’den yeni yurt müjdesi

Soner Çetin’den yeni yurt müjdesi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık