Ana Sayfa Siyaset Çelikcan, Erdoğan'a oy istedi

Çelikcan, Erdoğan'a oy istedi

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 10 Ağustos'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.

Giriş Tarihi: 4 Ağustos 2014 Pazartesi 17:15
Çelikcan, Erdoğan'a oy istedi

Anadolu, 19 Mayıs, Koza Mahallesi'nde Milletvekili Şükrü Erdinç Salbaş ve Yüzüncü Yıl Mahallelerinde ise AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak ile birlikte vatandaşlarla bir araya gelip milletin adayı Erdoğan'a vatandaşların oy vermesini istedi.

 

Anadolu, 19 Mayıs, Koza Mahallelerinde AK Parti Adana Milletvekili Şükrü Erdinç, Yüreğir İlçe Başkanı Bahadır Balcılar ve meclis üyeleri ile bir araya geldi. Türkiye de istikrarın sürmesi için Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a  vatandaşların oy vermesini isteyen Başkan Çelikcan ' 12 yıldan bu yana Türkiye'de istikrarın sembolü haline gelmiş ve girdiği her seçimi açık ara kazanan Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan bu seçimleri de açık ara alacaktır. Biz Yüreğir olarak Türkiye ortalamasının üzerinde bir oy oranıyla destek vereceğimizi düşünüyorum. Bunun için elimizden gelen bütün katkıyı sağlamalıyız.' dedi.

 

Salbaş ve Yüzüncü Yıl Mahallesi'nde AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak ve İlçe yönetim kurulu üyeleri ile esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çelikcan Cumhurbaşkanı Adayı  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın dünyanın kabul ettiği bir lider olduğunu belirtti.  Başkan Çelikcan 'Türkiye'de istikrarın kesintiye uğraması için yapılacak olan seçimlerde Adana'dan da büyük destek sağlayalım.' şeklinde konuştu.

 

AK Parti Adana  Milletvekili Şükrü Erdinç yapılacak olan seçimlerde bütün herkesin Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız  dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'a karşı birleştiğini belirterek 'Kendi içlerinde bir adam bulamayıp dışarıdan bir ithal aday bulup getirmişler. Yıllardan bu yana birbirleriyle kanlı bıçaklı olan gruplar yan yana geldiler. Buna rağmen 10 Ağustos'ta yapılacak olan seçimlerden sizlerin desteği ile yine zaferle çıkacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Gösterdiğiniz ilgi ve alaka için şimdiden teşekkür ediyorum.' dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz MHP’ye Adana’da toplu katılım!

MHP’ye Adana’da toplu katılım!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık