Ana Sayfa Gündem Çelikcan, öğrencilere bot dağıttı

Çelikcan, öğrencilere bot dağıttı

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği yaparak tespit edilen maddi durumu iyi olmayan 3 bin öğrenciye bot dağıttı.

Giriş Tarihi: 8 Şubat 2016 Pazartesi 17:45
Çelikcan, öğrencilere bot dağıttı

Çağırkanlı Mahallesi, Çağırkanlı İlkokulu'nda gerçekleştirilen dağıtım törenine katılan Başkan Çelikcan 'Geleceğimizin aydınlık olması şimdi yakacağımız meşalelerle mümkündür. Çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim görmesi için daha önce mont dağıtmıştık. Şimdi ise önceden tespit edilen çocuklarımıza bot dağıttık. Sosyal belediyeciliğin en güzel örnekleri Yüreğir'de yaşanmaya devam ediyor.' dedi.

 

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın iyi şartlarda eğitimlerini sürdürmeleri için her türlü desteğe devam edeceklerini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 'Eğitim gören çocuklarımız kışın soğuğunda üşümemeleri için mont ve ayakkabı dağıtımı gerçekleştirdik. Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Geleceğimizin sağlam temellere oturması için çocuklarımız en iyi şekilde eğitimlerini tamamlamalıdırlar.' şeklinde konuştu.

 

SOSYAL BELEDİYECİLİKTE ÖNCÜ YÜREĞİR

 

Yüreğir'de sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinin yaşandığını belirten Başkan Çelikcan 'Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı hayata daha iyi hazırlamak için hiç bir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Kültür evlerimizde verilen ders takviye kursları ve yaz kursları ile daha iyi okullarda eğitim görmelerini sağlıyoruz.

 

Bunun yanı sıra Yüreğir'deki yaşayan tüm vatandaşlarımıza yönelik yürüttüğümüz sosyal projeler vatandaşlarımız tarafından takdirle karşılanmaktadır. Belediyemiz vatandaşlarımızın iyi gününde de, kötü gününde de yanlarında olmaya devam edecektir.' diyerek insana dokunan projelere devam edeceklerini belirtti. Vatandaş memnuniyet odaklı projelerimize devam edeceğiz dedi.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Avukatların otopark sorunu çözülüyor

Avukatların otopark sorunu çözülüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık