Ana Sayfa Gündem Cezasını yargı verecek

Cezasını yargı verecek

Yüreğir Belediyesi’nin Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Nuri Ünsal’ın sosyal medya hesabından yaptığı ‘Atam sen rahat uyu. Sakın uyanma, ülkeyi daha yeni toparladık” şeklindeki paylaşımlarına CHP İl Örgütü’nden sert tepki geldi.

Giriş Tarihi: 17 Ağustos 2021 Salı 09:35
Cezasını yargı verecek

Yüreğir Belediyesi’nin Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Nuri Ünsal’ın sosyal medya hesabından yaptığı ‘Atam sen rahat uyu. Sakın uyanma, ülkeyi daha yeni toparladık” şeklindeki paylaşımlarına CHP İl Örgütü’nden sert tepki geldi. İl Başkanı Mehmet Çelebi “Yargı önünde gereken hesabı verecek. Türk yargısı hak ettiği cezayı verecek” dedi.
ÇELEBİ, BARUT VE YÜKSEL’DEN AÇIKLAMA
İl binasında bir basın toplantısı düzenleyen İl Başkanı Mehmet Çelebi, “Sözler çirkin ve seviyesizdir. Belediye Başkanı Fatih Kocaispir’in bu tavırdaki insanlara müsaade etmeyeceğini bekliyoruz, umuyoruz. Bu kişi hakkında suç duyurusunda bulunduk. Bu milletimize yapılan bir saygısızlıktır” dedi. Adana Milletvekili Ayhan Barut ise ülkenin toparlanmasını rakamlar vererek Türkiye’nin geldiği noktayı da işaret ederek anlatıp bu kişinin acilen bu görevden uzaklaştırılmasını istedi. Yüreğir Belediyesi Meclis Üyesi olan İsmet Yüksel ise Eylül ayının ilk oturumuna kadar bu kişi hakkında Başkan Kocaispir’in bir karar vermemesi ve görevine devam etmesi halinde meclis oturumunda tepki koyarak oturumu da terk edeceklerinin altını çizdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz  Grip aşılarına ne oldu?

 Grip aşılarına ne oldu?

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık