Ana Sayfa Siyaset CHP bağları güçlendiriyor

CHP bağları güçlendiriyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Ayhan Barut, parti içi birlik-beraberliği pekiştirmeye yönelik çalışmaları kapsamında CHP’li belediye başkanları ve meclis üyelerini bir araya getirdi. Parti örgütleri ile meclis üyeleri ve belediye başkanları arasındaki bağın CHP’nin başarısı için yaşamsal öneme sahip olduğunu belirten Barut, “Örgütlerimizle meclis üyelerimiz ve belediye başkanlarımız arasında bağları daha da güçlendirip, aidiyet duygusunu geliştirmek istiyoruz” dedi.

Giriş Tarihi: 7 Şubat 2016 Pazar 12:13
CHP bağları güçlendiriyor

CHP Adana İl Başkanlığı’nın organize ettiği ve Mado Kafe’de düzenlenen dayanışma kahvaltısına Parti Hatay Milletvekili ve PM Üyesi Mevlüt Dudu, PM üyesi Ali Öztunç, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal, il başkan yardımcıları ile CHP’li meclis üyeleri katıldı.

 

“BAĞLARI GÜÇLENDİRİP AİDİYET DUYGUSUNU GELİŞTİRECEĞİZ”

Belediye meclis üyelerini bir güç olarak gördüklerinin altını çizen CHP İl Başkanı Ayhan Barut, belediye meclis üyelerinin parti örgütleriyle bağlarının daha da güçlü olması gerektiğini vurguladı.  Barut, “Birlik ve beraberliğimiz Cumhuriyet Halk Partisi’ni yerelde ve genelde iktidara götürecek en önemli unsur. Bu nedenle meclis üyelerimizin ve belediye başkanlarımızın örgütlerimizle bağlarını, parti aidiyeti duygusunu daha da güçlendirmek istiyoruz” diye konuştu.

 

“BÜTÜN YÜREĞİMİZLE VE ENERJİMİZLE BU BİRLİKTELİĞİ DEVAM ETTİRECEĞİZ”

CHP’nin tüm meclis üyelerinin ve belediye başkanlarının CHP’ye yakışır, yaraşır bir şekilde Adana ve Adanalılar için güzel işler yaptığını ve yapmaya devam edeceğinin altını çizen Barut, “Bütün yüreğimizle ve enerjimizle Adana’daki bu birlikteliği devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.

 

“KENETLENEREK BAŞARIYI YAKALAYACAĞIZ”

Parti içi bağları güçlendiren toplantıların çok önemli olduğunu dile getiren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de “Parti örgütlerimiz, meclis üyelerimiz, belediye başkanlarımız, milletvekillerimiz birbirlerine kenetlendiği zaman inanıyorum ki CHP gerçek potansiyelini yakalayacaktır ve Adana’da girdiği her seçimde başarılı olacaktır” ifadelerini kullandı.

 

ÖZTUNÇ: ADANA’NIN DA PM ÜYESİYİM

Kahramanmaraş’tan Parti Meclisi üyesi seçilen Ali Öztunç, “Parti Meclisinde Adana’dan bir üye yok ama Maraş’tan ben varım. Ben sizin de PM üyenizim ve emrinize amadeyim. İnşallah bu birlik ve beraberlikle 2019’da Büyükşehir Belediye Başkanımızın organize ettiği bir kahvaltıya geliriz” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Mehmet Ay'dan Adanalı'lara teşekkür

Başkan Mehmet Ay'dan Adanalı'lara teşekkür

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık