Ana Sayfa Siyaset CHP'den Yüreğir'de miting gibi tanıtım

CHP'den Yüreğir'de miting gibi tanıtım

7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili seçimi için çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren CHP, milletvekili adaylarını Yüreğir de düzenlenen bir toplantı ile kamuoyuna tanıttı.

Giriş Tarihi: 27 Nisan 2015 Pazartesi 12:09
CHP'den Yüreğir'de miting gibi tanıtım

CHP Yüreğir İlçe Başkanlığı tarafından organize edi,len tanıtım toplantısına CHP Adana Milletverkili Turgay Develi ve milletvekili adayları Elif Doğan Türkmen, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan, Mustafa Kemal Özkan, Müzeyyen Şevkin, kemal Derin, Mustafa Bilgilioğlu, Ahmet Adıgüzel, Yüksel Karaaslan ve kalabalık bir partili katıldı.

CHP Yüreğir İlçe Başkanı Turgut Üstün yaptığı konuşmada, 7 Haziranda yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde CHP’nin Türkiye genelinde birinci parti olacağına dikat çekti. Üstün konuşmasında ayrıca şunları söyledi.

“ Yaşanacak bir Türkiye’nin oluşması için CHP’nin iktidar olması gerekiyor. CHP 7 Haziran seçimlerine çok iyi hazırlık yaptı. Ortaya koyduğu seçim bildirgeleriyle, vatandaşın sıkıntılarını dile getirdi. Özellikle emekli, işçi, memur, çiftçi, esnaf ve sanayiciler için hazırlanan seçim bildirgelerimiz, şimdiden vatandaşımız tarafından benimsendi.CHP’nin seçim bildirgeleri vatandaşımızda bir heyecan yarattı. Vatandaşımızın yanı sıra partililerimizde de bir heyecana neden oldu. 7 Haziranda CHP tek başına iktidara gelecektir.” Dedi.

CHP Adana Milletvekili Turgay Develi’de konuşmasında, “ Milletvekili adayı arkadaşlarımız bizlerin bıraktığı yerden ülke menfeatlarını, dul ve yetim haklarını koruyacaklardır. Biz Mevcut milletvekilleri, TBMM de yaptığımız konuşmalarda ve verdiğimiz soru önergelerinde önceliğimiz Türkiye’nin menfeatları olmuştur. 7 Haziran seçimleri Türkiye’nin dönüm noktası olacaktır. Bizlerin yerine meclise gidecek olan arkadaşlarımıza güveniyor ve onların destekçisi olduğumu bir kez daha burada sizlerin huzurunda açıklıyorum.Türkiye’nin tek kurtuluşu CHP iktidarında gerçekleşecektir.”

Daha sonra konuşan milletvekili adayları, CHP’yi Adana’da olduğu gibi Türkiye’de de birinci parti yapacaklarını, AKP iktidarına son vererek, sosyal demokratların ülkeyi nasıl refaha çıkaracaklarını göstereceklerine dikkat çektiler.

Konuşmaların ardından davul zurna eşliğinde halaylar çekildi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP'li Bulut, Bakan Koca'ya sordu...

CHP'li Bulut, Bakan Koca'ya sordu...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık