Ana Sayfa Spor Çimen, ''ASKF tüm spor branşlarına açık olmalı''

Çimen, ''ASKF tüm spor branşlarına açık olmalı''

ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, ''ASKF sadece futbol kulüplerine değil tüm spor branşlarına açık olmalı'' dedi.

Giriş Tarihi: 24 Nisan 2020 Cuma 11:04
Çimen, ''ASKF tüm spor branşlarına açık olmalı''

Sporun adresi Radyo Pembe’de vazgeçilmez tutkunuz olan “Spor Extra”  programı Adana ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen’i konuk etti..

Deneyimli gazeteci-radyocu K. Yalçın Göl’ün Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı Radyo Pembe radyolar arasında farkını göstermeye devam ediyor..

Programda Ramazan Çimen’in ASKF’ye neden aday olduğu, projeleri ve 34. Madde ile ilgili konular detaylarıyla konuşulurken, dinleyiciler 0552.719 09 49 WhatsApp hattına soru ve eleştirileri ileterek programa katıldılar..

Perşembe günleri saat 9:49’da yayınlanan sporun tüm detaylarıyla ele alındığı Kamil Yalçın Göl ile İsmet Tanlı’nın yer aldıkları “SPOR EXTRA” isimli program Radyo Pembe’de yine büyük ilgi gördü…

KOLTUK SEVDALISI DEĞİLİM

Birçok amatör kulüpte başkanlık, Adana Demirspor’da ve ASKF’de uzun yıllar yöneticilik yaptığını belirten Adana ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, “Spor ile dopdolu geçen yaşantım boyunca hep ekip ruhuna inandım. Spora hep verdim, hiçbir zaman sporu kazanç yolu olarak görmedim. Hiçbir zaman siyasetin içerisinde olmadım ve ASKF’ye de siyaseti sokmayacağım. ASKF sadece futbol kulüplerine değil tüm spor branşlarına açık olmalıdır..

ASKF tüm sporun buluşma adresi olacaktır. Yıllardır tepki gören 34.maddeyi kaldıracağız ve herkes başkan adayı olabilecek. ASKF kimsenin babasının malı değildir. Başkanlık kimsenin tekelinde olmamalıdır” diye konuştu..

BEN DEĞİL, BİZ YÖNETECEĞİZ

Şu an itibarı ile yönetim kurulu ile alt kurullarının belli olmadığını açıklayan Çimen konuşmalarını şöyle sürdürdü, “Sporu bir bütün olarak kucaklayacak yönetim ile alt kurullar oluşturacağız. Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve spor medyası ile barışık bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. İdare etmeye değil, yönetmeye geliyoruz. Tabanın ve kulüplerin adayı olarak konularında söz sahibi spor adamları ile ASKF’yi yöneteceğiz. Başarıları ödüllendirip, değerlerimize sahip çıkarak gerekeni yapacağız. ASKF’yi kimseden maddi beklentimiz olmadan kendi öz kaynaklarımız ve sponsorlar ile yöneteceğiz. Sadece spor düşüncesi ile kaybolan yılları geri getireceğiz..”

Adana’nın sporda sesi olma yolunda programlarıyla iddialı olduğunu gösteren Radyo Pembe, bundan sonra K. Yalçın Göl ve ekibiyle çıtayı daha da yükseltmek istiyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Emrah Bayraktar Adanaspor'da

Emrah Bayraktar Adanaspor'da

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık