Ana Sayfa Gündem Çukurova’da vezneler 30 Ağustos’ta açık

Çukurova’da vezneler 30 Ağustos’ta açık

Çukurova Belediyesi vezneleri hafta sonu ve resmi tatil olan 30 Ağustos’ta hizmet vermeye devam edecek.

Giriş Tarihi: 25 Ağustos 2021 Çarşamba 20:27
Çukurova’da vezneler 30 Ağustos’ta açık

7326 Sayılı Kamuya Olan Borçların Yapılandırılması Hakkındaki Kanuna göre son gün 31 Ağustos olarak belirlenmişti. Son günlerin hafta sonuna ve Zafer Bayramına denk gelmesi dolayısıyla Çukurova Belediyesi yapılandırma fırsatından yararlanmak isteyen vatandaşların mağdur olmaması için tatil olan bu 3 günde veznelerin hizmet vermesini kararlaştırdı.

Buna göre Çukurova Belediye binasındaki vezneler ve Emlak Servisi 28 Ağustos Cumartesi, 29 Ağustos Pazar ve 30 Ağustos Pazar günleri 09:00-16:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, vatandaşların mağdur olmaması adına böyle bir karar aldıklarını belirterek, “Yapılandırmalar kamuya olan borçların ödenmesi konusunda vatandaşlarımıza önemli fırsat sunuyor. Borcu olan tüm hemşehrilerimizin bu fırsattan yararlanıp borçlarını ödemesini istiyoruz. Bu amaçla hafta sonu ve resmi tatil olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda veznelerimiz hizmet vermeye devam edecek. Yapılandırma için son gün 31 Ağustos olduğu için, yapılandırmanın son gününde olabilecek yığılmaların da önüne geçmek istiyoruz. Hemşehrilerimiz hafta sonu ve 30 Ağustos’ta yapılandırmalarını yapabilirler” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Avukatların otopark sorunu çözülüyor

Avukatların otopark sorunu çözülüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık