Ana Sayfa Siyaset Cumhur İttifakı’nın Adana hedefi: 16-0

Cumhur İttifakı’nın Adana hedefi: 16-0

AK Parti Adana İl Başkanı Şerif Güler, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’ya iadeiziyarette bulundu. Büyükşehir Belediyesi’nin yanında 15 ilçeyi de kazanma inancını ortaya koyan iki Başkan, Adana’da el ele omuz omuza vererek birlikte çalışma kararlılıklarını paylaştı.

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2019 Çarşamba 13:44
Cumhur İttifakı’nın Adana hedefi: 16-0

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ile Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) oluşturduğu Cumhur İttifakı; Adana’da Büyükşehir Belediyesi’nin yanında 15 ilçenin tamamını kazanma hedefine kilitlendi.

ŞERİF GÜLER’DEN BÜNYAMİN AVCI’YA İADEİZİYARET

AK Parti Adana İl Başkanı Şerif Güler, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’ya iadeiziyarette bulundu. İki partinin yönetim kurulundan üyelerin de yer aldığı ziyarette, yerel seçim çalışmaları üzerinde istişare edildi. Türkiye Cumhuriyeti’nin daha etkin, daha güçlü şekilde yoluna devam etmesi amacıyla milli iradenin onay verdiği Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sisteminin mutlak surette yaşatılması gereğine vurgu yapılan ziyarette, bu bağlamda Cumhur İttifakı’nın ülke genelinde ve Adana’da başarısının hayati derecede önemli olduğu kaydedildi. İki Başkan, Adana’da el ele omuz omuza vererek birlikte çalışma kararlılıklarını paylaştı.

GÜLER: CUMHUR İTTİFAKI, GÖNÜL İTTİFAKIDIR

AK Parti Adana İl Başkanı Şerif Güler, “Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin feraset ve basiretleriyle hayata geçirilen Cumhur İttifakı, ‘Önce Türkiye’ diyenlerin ittifakıdır. Cumhur İttifakı, bir Türkiye gönül ittifakıdır. Adana’da da ‘Önce Türkiye’ diyerek yola çıktık. Her geçen gün daha güzel ve daha kolay olacağına inanıyorum. Bu dönemde Cumhur İttifakı başta Seyhan ve Çukurova olmak üzere ilave ilçeleri de kazanacak ve bu seçimden güçlenerek çıkacağız. Hiçbir dünyevi arzu ve kaygı, ülkemizin önüne geçemez. Allah’ın izniyle Adana’da tüm belediyelerde Cumhur İttifakı’nın bayrağını dalgalandıracağız.” diye konuştu.

AVCI: ÖNCELİĞİMİZ BELEDİYE DEĞİL, MİLLİ BEKADIR

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı da, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın temelini attıkları ve aziz milletimizin gönlünde büyümeye devam eden Cumhur İttifakı’nın önceliği asla belediyeler değildir. ‘Önce ülkem ve milletim’ ilkesiyle hareket ediyoruz. Ortak derdimiz milli bekanın teminidir. Cumhur İttifakı’nın yereldeki başarısı, Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi’ne çelikten bir zırh kazandıracaktır. Dolayısıyla Adana’da mutlak başarıya yoğunlaştık. Adana Büyükşehir Belediyemizin yanında 15 ilçeyi de kazanacağız. Hedefimiz  15 artı 1’dir. Allah’ın izni, kıymetli vatandaşlarımızın desteğiyle omuz omuza vererek bunu başaracağız.” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Soner Çetin’den ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Soner Çetin’den ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık