Ana Sayfa Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Nezaketsiz Sözlü, kusura bakmayacak''

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Nezaketsiz Sözlü, kusura bakmayacak''

Bazı açılışlar yapmak üzere Adana‘ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisini karşılamaya gelmeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü ima ederek ‘Beni karşılamaya gelmemeleri onların ne denli nezaket kurallarına sahip olduklarını gösteriyor. Nezakete nezaketsizlik yapmayız. En güzel nezaketi gösteririz. Kuraldan anlamayanlar da kusura bakmayacak. MHP'nin Karabük Belediye Başkanı da MHP'li ama beni karşıladı. Ben de ona miting alanında bir selamlama konuşması yaptırdım. Kuraldan anlayacaklar' dedi.

Giriş Tarihi: 29 Mayıs 2015 Cuma 19:52
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Nezaketsiz Sözlü, kusura bakmayacak''

Adana'ya Başbakan iken vermiş olduğu sözleri unutmadığını ve takip ettiğini belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana-Mersin Demiryolunu yenilediklerini ve kısa zamanda hızlı tren projesinin ihalesini yapacaklarını söyledi. Erdoğan, Çukurova Hava Limanı inşaatının kaynak yüzünden gerçekleşemediğini ama hızlı bir şekilde takip ettiğini söyledi. 1550 yataklı şehir hastanesi, 33 bin kişi kapasiteli şehir stadyumu inşaatlarının devam ettiğinin altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Murat Göğebakan Kültür Merkezi'ni Adana'ya kazandırdıklarını söyledi.


ALLAH'INA GURBAN ADANALI


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adanalının adam gibi adam olduklarını belirtip '12 yılda Adana'ya 20 katrilyonluk yatırım yaptık. Bu yatarımlar benim Başbakanlığım döneminde yapıldı. Kuru sıkı atmıyoruz. Biz icraat yaparak konuşuyoruz. Allah'ına gurban Adanalım. Bize göre Adana demek, Adanalı demek özü ile sözü bir olan insan demektir. Biz hep özü ile sözü ile bir olduk. Sevgimizde, öfkemizde milletimiz içindir. Yeni Türkiye yolunda Adana bizimle olacak, Adanalı bizimle olacak. 8 Haziran'da Yeni Türkiye'ye sahip çıkacağız' dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz E-ticaret sektöründe istihdam açığı büyüyor

E-ticaret sektöründe istihdam açığı büyüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık