Ana Sayfa Gündem Gazeteciler sergide buluştu

Gazeteciler sergide buluştu

Adana Büyükşehir, Çukurova ile Seyhan Belediyeleri'nin desteğiyle gerçekleştirilen etkinlik büyük ilgi gördü.

Giriş Tarihi: 24 Eylül 2014 Çarşamba 10:51
Gazeteciler sergide buluştu

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC), Türkiye Foto Muhabirleri Derneği (TFMD) işbirliğiyle Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu Fuayesi'nde 2 ayrı sergi açtı. TFMD’nin düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraflar ile ÇGC üyesi Ramazan Şanıvar’ın Hatay’da görev yaptığı yıllarda görüntülediği fotoğraflardan oluşan ‘Hatay Tadı’nda 6 Yılda 66 Kare Fotoğraf Sergisi’ ÇGC tarafından izlenime sunuldu.

Serginin açılışına ÇGC üyelerinin yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Şimşek, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, CHP İl Başkanı Orhan Sümer,  CHP Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş ve İletişim Meslek Lisesi öğrencileriyle çok sayıda gazeteci ve davetli katıldı. Serginin açılış kurdelesini İletişim Meslek Lisesi öğrencileri ve protokol üyeleri birlikte kesti. Adana Büyükşehir, Çukurova ile Seyhan Belediyeleri'nin desteğiyle gerçekleştirilen etkinlik büyük ilgi gördü.

Toplam 3 gün izlenime sunulacak serginin açılışında konuşan ÇGC Başkanı Cafer Esendemir, "Bugün Türkiye Foto Muhabirleri Derneği'nin 2014 Yılı Basın Fotoğrafları Sergisi ile birlikte eşzamanlı olarak üyemiz Ramazan Şanıvar'ın 'Hatay Tadı'nda 6 Yılda 66 Kare' fotoğraf sergisini de açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mesleki örgüt olarak bu tür etkinlikleri daha fazla gerçekleştireceğiz. Görüş ve önerilerle çalışmalarımızı üyelerimizin istekleri doğrultusunda birlikte yürüteceğiz" dedi.

Esendemir, ÇGC'nin sosyal ve kültürel etkinliklerine devam edeceğini sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Hasan Saltık Altın Koza’da anıldı…

 

Hasan Saltık Altın Koza’da anıldı…  

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık