Ana Sayfa Gündem Gazetecilerden Zeydan Karalar'a ziyaret

Gazetecilerden Zeydan Karalar'a ziyaret

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ve yönetim kurulu üyeleri, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2014 Cumartesi 20:13
Gazetecilerden Zeydan Karalar'a ziyaret

Zeydan Karalar'ı uzun yıllardır tanıdığını belirten Cafer Esendemir, Karalar'ın geçmişten gelen birikimleriyle ilçeyi Avrupai bir görünüme kavuşturacağına inandıklarını söyledi. Esendemir,“Sayın Zeydan Karalar uzun yıllardır tanıdığımız siyasetin içerisinde kendini ispatlamış bir isim. Konumu itibariyle Seyhan gecekondulaşmaya esir olmuş bir ilçemiz. Ben eminki Zeydan Karalar Başkanımız mühendislik bilgilerini de de öne koyarak, sivil toplum kuruluşlarından destek alarak Seyhan'ı Avrupai bir ilçe haline getirecektir. Bu çalışmaları sırasında bizlerle, sivil toplum örgütleriyle dirsek teması içerisinde bulunacaktır. Biz her türlü çalışmada kendisine destek olacağımızı beyan ediyoruz. Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyoruz." ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar 38 yıllık siyasi hayatında Adana basınından oldukça fazla destek gördüğünü belirtti. Karalar," Öncelikle şunu belirtmek isterim ki 38 yıllık siyasi hayatımda Adana basınından oldukça fazla destek gördüm. Bu anlamada ziyaretinizden dolayı memnuniyetimi aktarmak isterim. Şu anda belediyenin daha aktif daha üretken olarak çalışabilmesini istiyoruz. Kentimizin çok mutlu bir kent olması hepimizi ilgilendirir. Birbirimizin işini kolaylaştıracağız. Biz ne kadar çok hizmet yaparsak o kadar çok iyi şey yaparız. Zaten bizim önceki yaşamımızda bunu kanıtlamıştır. İyi niyetle çalışan insanlar olursa basın destekliyor ancak yeri geldiğinde de eleştirecektir" şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Hasan Saltık Altın Koza’da anıldı…

 

Hasan Saltık Altın Koza’da anıldı…  

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık