Ana Sayfa Siyaset Gürkan, Adanalıları Başbakanın mitingine davet etti

Gürkan, Adanalıları Başbakanın mitingine davet etti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana Milletvekili Av. Fatoş Gürkan tüm Adanalıları Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın istasyon meydanında düzenleyeceği mitinge davet etti.

Giriş Tarihi: 14 Mart 2014 Cuma 10:25
Gürkan, Adanalıları Başbakanın mitingine davet etti

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Milletvekili Gürkan; “Büyük Usta, Dünya Lideri,Mazlumların hür sesi olan Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, 15 Mart Cumartesi Saat 12.30 da İstasyon Meydanında Adanalı Hemşerilerimiz ile buluşacaktır. Tüm hemşerilerimizi Sayın Başbakanımızla bu tarihi buluşmaya tanıklık etmesi için üzere İstasyon Meydanına bekliyoruz” dedi.

“30 Mart Yerel Seçimleri ülkemizin yakalamış olduğu istikrarın devamı, tüm mazlum ülkelerin umut ışığı olan ülkemizin üstlenmiş olduğu bu misyonun devamı açısından bir dönüm noktasıdır” diyen Gürkan, Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara aziz milletimizin en güzel cevabı 30 Martta vereceğini belirtti.

 

“BAŞBAKAN MAZLUMLARIN ‘HÜR’ SESİ”

Açıklamasında AK Parti 12 yıllık İktidarı boyunca ‘Milleti Efendi’ olarak gördüğünü, ‘Hizmetkâr’ olarak millete hizmet yarışında kendisini aştığını ifada eden Gürkan şöyle devam etti:

“Artık, Türkiye 12 yıl önceki Türkiye değildir.İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın diyerek hayal dahi edilemeyecek birçok projeyi, eseri Büyük Usta,mazlumların hür sesi Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde milletimizin hizmetine sunduk. AK Parti iktidarıyla ülkemiz adeta çağ atlarken ülkemizin uluslararası arenadaki etkinliği kat be kat artmıştır.Sayın Başbakanımız, kendisini milletine adamanın, hizmet aşkının, inancın, dik duruşun, cesaretin, sembolü haline gelmiştir. Ülkemizin son yıllardaki bu büyük gelişiminden rahatsız olan çevreler bu kutlu yürüyüşü durdurmak için adeta seferber olmuş, lider ülke Türkiye hedefimizden bizleri vazgeçirmeye, eski Türkiye’ye döndürmek için büyük çaba sarf etmektedirler. Bir çok badireleri atlatmış ve sonuçta bugünkü müreffeh ve güçlü seviyesine ulaşan ülkemiz Sayın Başbakanımızın bu gayret ve inancına her zaman olduğu gibi bundan sonrada sahip çıkacak ve her zaman yanında olacaktır. Bugüne kadar Mafyalarla, çetelerle, uluslararası karanlık güç odaklarıyla, lobilerle mücadelesinde başarıyla ve güçlenerek çıkan Başbakanımız önderliğindeki Türkiye bu günden sonrada kurulan tüm tuzakları sizlerin birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenmeniz sayesinde bozarak kutlu yoluna devam edecektir.

Tüm Adanalı hemşerilerimizi, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesi için, günümüz güçlü Türkiye’sini inşa eden Sayın Başbakanımızı 15 Mart Cumartesi saat 12.30 da İstasyon meydanında, Adanamıza yakışır biçimde, büyük bir heyecan ve coşku ile beraber olmaya bekliyoruz.”

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 321 milyon kredi kime verildi?

321 milyon kredi kime verildi?

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık