Ana Sayfa Spor Hadi, ASKF yöneticilerini makamında kabul etti

Hadi, ASKF yöneticilerini makamında kabul etti

Adana Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) yöneticilerini makamında kabul etti.

Giriş Tarihi: 20 Aralık 2013 Cuma 12:39
Hadi, ASKF yöneticilerini makamında kabul etti

ASKF Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Adana ASKF Başkanı Ali Gülleri,  Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında, spora emeği geçenleri ziyaret ettiklerini belirterek, “Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’nin amatörlere gösterdiği ilgi, desteği unutamayız” dedi.

İl Spor Müdürlüğü ile ASKF’nin organik bağı bulunduğuna dikkati çeken Gülleri şöyle devam etti:

“8 yıldır her sorunumuzda yanımızda olan ve Adana sporuna önemli katkısı bulunan Fazlı Bayram Hadi’nin hizmetlerini asla inkar edemeyiz. Amatörler son yıllarda daha sağlıklı koşullarda spor yapıyorlarsa bunu Hadi’ye borçluyuz. Tesis, ulaşım ve diğer konularda tüm taleplerimizi karşılayan Hadi müdürümüzden çok memnun ve mutluyuz. Dileğimiz bu ilişkilerin ve birlikteliğimiz daha da gelişerek sürmesidir.”

-“ÜLKE SPORUNUN GELİŞMESİNDE AMATÖRLER LOKOMOTİF GÖREVİ YAPIYOR”-

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hadi, ziyaretten duyduğu memnuniyete değinerek, amatörler olmadan profesyonellerin olamayacağını söyledi.

Sporda taban birlikleriyle ilişkilerin üst düzeyde olduğuna dikkati çeken Hadi, ziyaret sırasında şunları kaydetti:

“Makamlar geçici, hizmetler kalıcıdır. 30 yıldır Türkiye’nin değişik illerinde görev yaptım. Adana’nın benim üzerimde ayrı bir yeri var. Ülke sporun gelişmesinde amatörler lokomotif görevi yapıyor. Ekip çalışmasıyla Adana’ya kalıcı eserler kazandırdık. Yakın hedefte Sarıçam İlçesi’nde 33 bin kişilik kapsamlı yeni stat, İkibinevler Mahallesi’nde 7 bin 500 kişilik spor salonu ve spor kompleksi, ayrıca 2 bin 500 kişilik yüzme havuzu yapıyoruz. Buraları gençlerin ve amatörlerin hizmetine sunacağız. 8 yıllık görevim süresinde kapım her zaman amatör spor kulüpleri yöneticilerine açık oldu.  Her şeyi tek başıma yapmadım. Başarımız,  başta ASKF Başkanı Ali Gülleri ile ASKF yöneticileri olmak üzere, diğer spor kuruluşlarıyla da koordineli çalışmanın eseridir. Bu ilişki ve diyaloğu asla koparmayacağız.”

ASKF Başkanı Gülleri spora katkılarından dolayı Hadi’ye, ayrıca Büyükşehir Belediyesi Spor Danışmanı Tuncer Akdoğan’a ve Futbol Federasyonu İl Temsilcisi Mehmet Çiftçiye plaket verdi.

-ZİYARETTE KİMLER BULUNDU?-

Daha önceki yıllarda Fazlı Bayram Hadi ile ile birlikte görev yaptığını ifade eden Muğla’nın Bodrum İlçesi Spor Müdürü Şükrü Balcı’da, Adana’da ki spor taban birliklerinin uyumlu çalışmasını çok beğendiğini ifade etti.

Ziyaret sırasında, Adana Büyükşehir Belediyesi Spor Danışmanı ve ASKF Başkan Yardımcısı Tuncer Akdoğan, ASKF Başkan Yardımcısı Ramazan Çimen, ASKF Genel Sekreteri Zeki Aysan, ASKF Eğitim Sekreteri Şahin Ciğer, ASKF Mali Sekreteri Hacı Gökşenli, ASKF Eğitim Sekreteri Yardımcısı Sedat Sefil ve Futbol Federasyonu Adana İl Temsilcisi Mehmet Çiftçi de hazır bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şimşek puansız dönüyor

Şimşek puansız dönüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık