Ana Sayfa Yaşam Halil Hızlısoy’un mutlu günü

Halil Hızlısoy’un mutlu günü

Adana Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Şube Müdürü Halil Hızlısoy’un biricik oğlu Kemal’i sünnet ettirdi.

Giriş Tarihi: 29 Ağustos 2016 Pazartesi 12:41
Halil Hızlısoy’un mutlu günü

“Şalvarımı giyerim, hizmetini yaparım” diyerek halk siyasetçisi profiliyle hemşehrilerinin gönlünde taht kuran Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, Türk toplumunda ‘baba yarısı’ olarak kabul edilen kirveliğin de hakkını verdi.

 

Başkan Ahmet Sel, Adana Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Şube Müdürü Halil Hızlısoy’un oğlu Kemal’in kirveliğini üstlendiği düğünde davul çalmadaki ustalığını ortaya koydu. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün de katıldığı, Ülkücüleri buluşturan düğünde davul şov yapan Başkan Sel, davetlileri coşturmayı bildi.


Kirvesi olduğu minik Kemal’in annesi Ağıt ve babası Halil Hızlısoy ile birlikte ATOSEV Tesisleri’ndeki görkemli kutlamaya katılan davetlilerle yakından ilgilenen Başkan Sel, dostları ve sevenleriyle bir arada olduğu geceyi renklendirmenin mutluluğunu yaşadı. Adana Büyükşehir Belediyesi’nin başarılı ve sevilen bürokratlarından Halil Hızlısoy da oğlu Kemal’in ilk mürüvvetini gördükleri gecede kendilerini onurlardan başta Başkan Hüseyin Sözlü  olmak üzere tüm Ülkücü camiaya, akrabalarına, dostların ve arkadaşlarına teşekkür etti.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Dünya Alzheimer gününde dikkat çeken uyarı!

Dünya Alzheimer gününde dikkat çeken uyarı!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık