Ana Sayfa Yaşam Hayalleri Sahneye Taşı

Hayalleri Sahneye Taşı

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Adana Seyhan ve Yüreğir Gençlik Merkezleri tarafından organize edilen “Hayallerini Sahneye Taşı” etkinliğinde dereceye giren okullara ödülleri dağıtıldı.

Giriş Tarihi: 26 Şubat 2016 Cuma 12:11
Hayalleri Sahneye Taşı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, geçtiğimiz ay Seyhan Ramazanoğlu Kültür Merkezi’nden düzenlenen “Hayallerini Sahneye Taşı” sloganıyla hayata geçirilen projeye katılan ve komedi ile drama türünde yarışmada dereceye giren okulların öğrenci ve yöneticilerini makamında kabul etti.

Ziyaret sırasında Seyhan ve Yüreğir Gençlik Merkezi Müdürleri Mehmet Tosun ve  Eyüp Çelikoğlu'ndan bilgi alan Ataşbak konuşmasında şunları yer verdi:

"Bakanlığımız himayesinde birçok gençlik projesi yürütülmektedir. Şuan gençlerin hayallerini ya da iç dünyalarını ifade edebilmeleri ve gösterebilmeleri için ‘Hayallerini Sahneye Taşı’  skeç yarışma projesinde finallere kalan tüm okulları kutluyorum.  Ekinliğe katılan tüm okullar gönüllerimizde birinci olmuşlardır.17 Mart Perşembe günü Mersinde yapılacak olan grup müsabakasında ‘Vatanı ben mi kurtaracağım?’ oyunuyla ilimizi temsil edecek olan TOKİ Köprülü Anadolu Lisesi’nin dereceye gireceğine inanıyorum. Öğrencilerin  boş zamanlarını sosyal, kültürel ve sportif olarak değerlendirmeleri sağlanmalı.“

Ataşbak  daha sonra dereceye giren  TOKİ Köprülü Anadolu Lisesi (Vatanı Ben mi Kurtaracağım?) birinci,Bahtiyar Vahapzade Sosyal Bilimler Lisesi (Örnek Şahsiyet Mehmet Akif Ersoy)ikinci, Adana Erkek Anadolu Lisesi                   ( Vesikalık Fotoğraf Töre Muhakemesi) üçüncü olan okullara plaketlerini ve katılım belgelerini öğretmen ve öğrencilere verdi.

-TÖRENE KİMLER KATILDI-?

Yapılan Skeç yarışmaları sonunda dereceye giren okulların ödül törenine, TOKİ Köprülü Anadolu Lisesi Edebiyat öğretmenleri Dilek Tecimer ile Soner Öcal, Bahtiyar Vahapzade Sosyal Bilimler Lisesi Matematik Öğretmeni Zehra Mercan, Adana Erkek Anadolu Lisesi Kimya Öğretmeni Ayşe Malgir ve öğrenciler katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Öztanrıöver'in kızı eczane açtı

Öztanrıöver'in kızı eczane açtı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık